CHP SSK’sını tanıttı

25 Mart 2015, Çarşamba - 23:33

CHP İl Örgütü, seçim çalışmalarında aktif rol oynayacak olan İl Seçim Strateji Kurulu ekibini tanıttı

 
CHP İl Örgütü’nün seçim çalışmaları kapsamında kurulması için adım attığı İl Seçim Strateji Kurulu ilk toplantısını partinin il binasında gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva’nın katılımıyla Prof. Dr. Mithat Fırat Özer’in başkanlığında bir araya gelen kurul üyelerinden yalnızca Efe Büyük, işleri sebebiyle toplantıya katılmadı. Toplantı öncesinde kurulun yürüteceği çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunan Prof. Dr. Mithat Özer, “Uzun yıllar üniversitede öğretim üyeliği görevinde bulunmuş değerli hocalarımızda kurulumuzda yer almaktadır. Yapacağımız çalışmalar iki ana temel üzerine kurulacaktır” dedi.

 
PROPOGANDA EĞİTİMLERİ
Seçimlerde milletvekili adaylarının ve propagandalarda görev alacak partililerin sahada yer alacağını ifade eden Özer, “Genel merkezimin seçim projelerini daha çarpıcı hale getirerek sınırlamıştır. Bu konularla ilgili saha da görev yapacak olan partililerimize teknik ve teorik eğitimler vereceğiz. Geçmişteki seçimlerde AKP’nin oy çaldığı söylemleri hep dile getirilmiştir. Biz Kocaeli’de ne kadar dikkatli olsak da bu tip girişimlerin önüne geçmek adına tedbirler alacağız. Her bir seçim çevresinde yapılacak çalışmaları, denetleme, uygulama anlamında kurul olarak izleyeceğiz. Partimizin seçimlerde kullanacağı stratejileri ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulmasını sağlayacağız” diye konuştu.

 
İl Seçim Strateji Geliştirme Kurulu
Cihat Altunyuva, Prof. Dr. Mithat Fırat Özer, Prof. Dr. Yusuf Çağlar, Prof. Dr. Ahmet Almaç, Prof. Dr. Nermin Ersoy, Av. Cumhur Arıkan, Kazım Çelik, Ekrem Özdemir, Emin Oktay, Ömer Akın, Efe Büyük yer almaktadır.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki