CHP Kılıçdaroğluna gitti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Türkiye’nin Geleceği İçin Büyük Buluşma” programına ilimizden de yoğun katılım sağlandı.
06 Mart 2016, Pazar - 00:14

CHP Kocaeli örgütü, bugün Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun düzenlediği  “Türkiye’nin geleceği için büyük buluşma”  programına katılmak için Ankara’ya gitti. Programa Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve ilçe yöneticileride katıldı

BOLU’DA KAR
İl Başkanı Cengiz Sarıbay öncülüğünde bu sabah saat 05.00 sıralarında Perşembe Pazarı alanından iki otobüsle Ankara’ya giden heyette, yaklaşık 100 kişi bulunuyordu. Büyük bölümü partililerden oluşan kafile, Bolu dağında kar yağışı altında bir süre durup,  fotoğraf çekti. 

PARTİLİLERE MORAL
Kılıçdaroğlu’nun programı, Ankara ATO Salonunda saat 11.00’de başladı. Türkiye’nin pek çok ilinden partililer, STK temsilcileri salonu doldurmuştu.  CHP liderinin hükümeti ve Cumhurbaşkanını sert sözlerle eleştirdiği toplantı, partililer için moral oldu. Sarıbay liderliğindeki kafile, gece İzmit’e döndü. CHP’lilerin Ankara’ya gidiş ve dönüşü çok neşeliydi. Otobüste bol bol fıkra anlatıldı, şarkılar söylendi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki