CHP Gebze Mahallelere Temsilci Atayacak

CHP Gebze Mahallelere Temsilci Atayacak
25 Mayıs 2016, Çarşamba - 11:25

CHP Gebze İlçe Başkanlığı'nın mahalle toplantıları Yenikent'te devam etti. Toplantıda alınan kararlar arasında mahalle temsilciliği atamaları da yer aldı.

CHP Gebze İlçe Başkanlığı mahalle ziyaretlerini ve toplantılarını sürdürüyor. Son olarak  Yenikent Mahallesi'nde yapılan toplantıda parti üyeleri ve mahalle sakinleri görüşlerini açıkladı. CHP İlçe Başkanı Recep Dursun mahalle toplantılarının süreceğini söyledi. 

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER 
Gebze Yenikent Mahallesinde yapılan ve mini çalıştay sonrası ise şu kararlaralandı:  Mahalle toplantılarının devamı ve sonraki aşamalarda bölge milletvekillerin katılımının sağlanması, parti içi disiplin kurallarının koşulsuz uygulanması, mahalle üye,esnaf ve sakinlerinin ziyaretinin yapılması, parti içi siyasi eğitim, sandik çevresi örgütlenmesine ağırlık verilmesi,seçim çalışmasına şimdiden başlanması, partinin yerel başarısı için gönüllülük esasına göre mahalle temsilciliklerin atamalarının yapılması, fiziki olarak,mahalle temsilciliğinin hayata geçirilmesi, partinin kültürel,sanat ,spor ve egitim alanlarında aktif faaliyet yürütmesi, kurslar düzenlemek suretiyle gençlerin partiye aktif katılımların sağlanması, partinin eylem ve etkinliklerine aktif katılım sağlanması , parti ile gönül bağının yeniden tesisi için üyelerin ev hanelerinde ziyaretlerinin yapılması, aktif üyelerin şimdiden tespit edilmesi; Şeklen üye olarak gözüken ,eylem ve etkinliklere katilmayan, partimiz ile gönül bağı koparmış olanlarin,başka partilerde görev alan ve oy verenlerin üyeliklerin silinmesi gerektiği, Atatürk Devrimlerine sahip çıkılması; Sorumlu yurttaş olarak vatanımızın geleceği konusundaki kaygıların ancak ve ancak CHP iktidarı ile giderilebileceğini, parti içi eleştiri ve özeleştirinin partimizi büyütmek ve güç katmaya matuf olması gerektiği, kurulacak komisyonların aktif ve partimizin yerel ve genel iktidarının temini için iyi kurgulanmasi gerektiği  konular konuşuldu. 

PARTİ YÖNETİCİLERİ VE ÜYELER KATILDI
Yenikent Mahallesi'nde ki toplantıya CHP İlçe Başkanı Recep Dursun'un yanısıra yönetim kurulu üyeleri, meclis üyelerei Salih Işık, Serkan Davutoğlu, Neşe Celep, İl Yönetim Kurulu Üyesi  Hikmet Koçoğlu,  Kadın Kolları Başkanı  Arzu Çakmak Pehlevan, Gençlik Kolları Başkanı Esener Eşsiz, Lise Komisyonu Başkanı Baran Orhan ile parti üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki