CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun Gazetemize ziyarete geldi. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Enes Malkoç’a özel açıklamalarda bulunan Dursun, “1 Nisan sabahından itibaren ne kadar rant ve yolsuzluk varsa topyekun savaşacağım” dedi.

 

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun, CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve parti yönetimi gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Gebze ile alakalı projelerinden bahseden Belediye Başkan Adayı Dursun, öncelikle bölgede yapılan yolsuzluklar ve rantla mücadele edeceğini dile getirdi.

 

“RANT İLE SAVAŞACAĞIM”

Gebze’de birçok yolsuzluk ve rantın olduğunu iddia eden Belediye Başkan Adayı Dursun, Gebze’de yapılması planlanan Mermerciler Fuar alanın ranta dönüştürüldüğünü ve bununla hukuksal süreci başlattıklarını ve seçimi kazanmaları durumunda bu konuyu kalıcı şekilde çözüme kavuşturacaklarını dile getirdi. Genel Yayın Yönetmenimiz Malkoç’un CHP Gebze Meclis üyelerinin Mermerciler Fuar Alanına destek verdiğini hatırlatması üzerine konuyla alakalı gerçeklerin farklı yansıtıldığını dile getiren Başkan Adayı Dursun, “Meclis üyelerimizin desteklediği proje şuan Gebze’nin yararına bir projeydi. Başında olan mevcut AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz’ün başında olduğu projede sonradan değişiklikler yapıldı” diyerek cevap verdi.

 

TAPU SIKINTISI ÇÖZÜLECEK

Beylikbağı Mahallesi’nde yaşanan tapu sıkıntısına da değinen Dursun, bu konunun çözülmemesinin tek sorumlusunun AK Parti olduğunu dile getirdi. Başkan Adayı Dursun, göreve geldiği gün itibariyle bu sorunu da çözüme kavuşturacağını ve bölge vatandaşının mağduriyetine son vereceğini dile getirdi.