CHP Danışmada Buluştu

CHP Danışmada Buluştu
05 Şubat 2016, Cuma - 21:05

CHP Çayırova İlçe Örgütü Başkanı Selahattin Kaya Danışma Toplantısında Yaptığı Konuşmasında  Bölge Basınına Çayırova ile ilgili Açıklamalarda Bulundu.

Çayırova CHP ilçe örgütünde gerçekleşen toplantıya CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya ve yöneticileri, kadın kolları gençlik kolları başkanları, Çayırova CHP Belediye meclis üyeleri, bölge basını katıldı.

Kaya, Seçim Varmış Gibi Çalışıyoruz!

CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya yaptığı açıklamada CHP Çayırova olarak her zaman ilk gün gibi yılmadan halkımız ile bir olmaya devam ediyoruz Kocaeli’nin en fazla nüfusu artan ilçe Çayırovadır dedi. Yeni gelen halkımızı aramıza katmak için ilçe yönetimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ile bir bütün olarak çalışmalarımızı yoğun bir tempoda sürdürmekteyiz dedi. Bizim birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz diyerek gerçekleşen danışma programına katılan partililere teşekkürlerini sunarak sözlerini noktaladı. Basın mensuplarına kapalı bir şekilde danışma toplantısı gerçekleşti.

 

Kaya, Halkımızın Menfaatini Koruyacağız!

Açılış konuşmasında Çayırovada yaşanan halkın sıkıntılarını açıklayan Başkan Kaya, ilçenin ilk önce tam donanımlı bir hastanesine kavuşması lazımdır dedi. İlçede kent meydanı hala yerinde saymaktadır, acilen semt pazarların kurulmasıdır, Emek ve İnönü mahallerin yaşadığı kentsel dönüşüm çilesini çözüme kavuşturmasıdır, fatih caddesinde yaşanan trafik sorunları bitirilmesidir diyerek Çayırovayı bir tek ışıklandırma ile hizmet olmaz diyerek halk icraat istiyor halk hizmet bekliyor diyerek seslendi. CHP Çayırova olarak halkın her türlü yararına yapılan hizmetlere katkımızı her zaman olacaktır dedi. Sayın Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ile hiçbir problemimiz yoktur ama yapılan hizmetleri ve ilçede eksiz olan hizmetlerin takipçisi olacağız ve olmaya devam ediyoruz dedi. CHP Çayırova belediye meclis üyesi arkadaşlarımız gerçekleşen meclis toplantılarından verdikleri soru önergeleri Çayırova halkı yararınadır dedi.

Kaya, Adalet Bunun Neresinde!

Kaya, Çayırovadaki spor kulüplerimiz yaşadığı sıkıntılarından haberim var, ilçedeki Şekerpınarspor, Serhatspor, Çayırova Gençlerbirliği ve şu an düştü, düşme potasında olan Fatihspor yaşanan yanlış ve haksız uygulamalardan dolayı amatörden düşmüştür dedi. Yazık değil mi bu takımlarda oynayan gençler Çayırovanın çocukları değil mi diyerek buradan Sayın Şevki Demirciye sesleniyorum Adalet bunun neresinde dedi. Bazı kulüplere bol kepçe bazılarınada bayram harçlığı veriyorsunuz,bu durumu inşallah düzeltir adletli olursunuz diye seslendi

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki