CHP ÇAYIROVADAN TAM DESTEK

24 Mart 2015, Salı - 11:32

 

Her Damla Kan Bir Can Sloganı İle Yola Çıkan Ortak Projeye CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya ve Ekibi CHP Çayırova Meclis Üyeleri Tam Kadro İle Destek Verdiler.

 

Çayırova Belediyesi, Kaymakamlık ve Kızılay Şubesi işbirliği ile yeni bir kampanya tüm hızıyla sürüyor. Sosyal sorumluluk projelerinde gösterdiği büyük duyarlılıkla dikkatleri üzerine çeken Çayırova Belediyesi, Kaymakamlık ve Kızılay ile birlikte 1 aylık bir kan bağışı programına yoğun ilgi.

“1 Ayda 2015 Ünite Kan Kampanyası Sürüyor”

Kan bağış noktası 14 Mart Fatih Caddesi Yenimahalle Taksi Durağında başlayan. Önemli bir kan ihtiyacının karşılanmasını amaçlayan proje belirli bir takvime göre şekilleniyor. Farklı alanlarda oluşturulacak kan bağış noktaları ile Çayırova’nın tamamına ulaşılmasının hedeflendiği çalışmada toplanan kanlar günlük olarak Kızılay yetkililerine teslim ediliyor. Günlük 150-200 ünite kan bağışı olarak hedeflenen proje kapsamında mobil araçlar her gün farklı noktada bağışçılardan kan alınmaya başladı. Vatandaş Kan bağışına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki