CHP Anadolu’da

CHP Anadolu’da
15 Kasım 2016, Salı - 13:23

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcıları, milletvekilleri ve parti meclisi üyeleri ile başlattığı alan çalışması kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Ankara Milletvekili Murat Emir, Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı, İzmir Milletvekili Atilla Sertel ve Parti Meclisi üyesi Özkan Yıldız Malatya’ya gitti.

CHP TERÖRÜN KARŞISINDADIR

CHP Heyeti, Malatya’daki programına genişletilmiş İl Danışma Kurulu toplantısı ile başladı.

Bu toplantıda bir konuşma yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Cumhuriyet Halk Partisi’nin terörün karşısında olduğunu belirterek şunları ifade etti; "Terör nereden gelirse gelsin, kim ya da kimler tarafından yönlendiriliyorsa yönlendirilsin Cumhuriyet Halk Partisi terörün her türlüsüne karşıdır ve her türlüsüne karşı açık tavır koymuştur.”

Heyet çalışmalarını iki ayrı grup şeklinde devam etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve Malatya İl Başkanı Enver Kiraz; Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, Malatya Ticaret Odası’na ziyaretlerde bulunurken, İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı, Ankara Milletvekili Murat Emir ve PM Üyesi Özkan Yıldız da Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyetini ziyaret etti. Devamında da CHP Malatya heyeti muhtarla buluştu.

BU ÜLKE HEPİMİZİN

30 ilde başlatılan bu çalışma sayesinde karış karış her yeri gezeceklerini ve sorunları vatandaşın dilinden dinleyeceklerini belirten CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ziyaretleri esnasında; “Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu bizim için çok önemli. Esnaflarımız, sanayicilerimiz bu ülke için çok önemli. Çünkü onlar istihdam alanları yaratıyorlar. Bırakın sanayicileri, büyük holdingleri esnaflarımızın da böyle bir istihdam olanakları yaratma, katkı koyma şansları var. İkincisi esnaf gerçekten çok büyük sermaye ile iş yapmıyor. Mütevazi sermayeleriyle, o mütevazi bütçeleriyle ayakta kalmaya, hayata tutunmaya, çoluk çocuğuna yetmeye çalışıyor. Onun için esnafın gerçekten ciddi şekilde korunması lazım. Esnafın içinde bulunduğu sıkıntıları hangi parti olursa olsun, kendi sıkıntıları gibi görüp, o sorunları çözmek adına adım atmaları gerekiyor. Bizim CHP olarak bakış açımız bu." Dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi heyeti, Malatya’daki temaslarına bugün de devam edecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki