Ceyhan,Okur teşkilatlara enerji veriyor

16 Şubat 2015, Pazartesi - 22:14

Ak parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, “Teşkilatlar isterse yeniden hizmete talibiz” diyerek başvuru belgesini Ceyhan’a verdi.

 

 

Ak parti’nin mevcut milletvekillerinden İlyas Şeker ve Zeki Aygün’ün ardından Mehmet Ali Okur’da il başkanlığına gelerek Şemsettin Ceyhan’a başvuru belgelerini verdi. AK Parti’de teşkilatlardan gelen biri olarak başvurusunu yine teşkilatına verdiğini belirten Okur, “Teşkilatımız uygun görürse hizmete devam etmek istiyorum” dedi. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise Okur’un güzel enerjisi ile teşkilatlara güç verdiğini kaydetti.

 

VEKİLLERİMİZ MÜTEVAZİ
Ak parti Milletvekili Mehmet Ali Okur’un başvurusunu alan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Vekilimiz güzel enerjisi ile hizmetler verdi. Teşkilatlardan gelen vekilimiz daima güzel çalışmalara imza attı. Milletvekillerimiz mütevazi bir şekilde başvuru yapmayı tercih ettiler” dedi. Başvurusunu teslim eden Okur ise güçlerini teşkilatlardan aldıkları için başvurularını yine teşkilatlara yaptıklarını belirtti. Okur, “Teşkilatlar isterse yeniden hizmete talibiz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki