Ceyhan ve yönetiminden MÜSİAD’a ziyaret

Ceyhan ve yönetiminden MÜSİAD’a ziyaret
19 Nisan 2016, Salı - 11:13

Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan yönetimiyle birlikte Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Kocaeli Şube’sine ziyarette bulundu. Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan yönetimiyle birlikte sivil toplum kuruluşlarına yapmış olduğu ziyaretler kapsamında, MÜSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı Celal Ayvaz ve yönetimine ziyarette bulundu.

TAVSİYELERİMİZİ İLETECEĞİZ
Ziyaret için Ceyhan’a teşekkür eden Başkan Ayvaz,” Yaşadığımız ülkede daha demokratik, daha özgür, daha adil sistemi oturtmak adına hükümetimizin icraatlarını kendi yaşadığımız şehirde hayata geçirmek için çalışma arkadaşlarıyla birlikte ilimize katkıda bulunan başkanımıza başarılar diliyoruz. Geçtiğimiz süre içerisinde yapılan icraatların refah ve huzur için yapıldığını görüyoruz. Ümit ediyorum ki başkanımızın eksiklikleri gidermek adına çabası ve gayreti olacaktır. MÜSİAD olarak yanlış gördüğümüz şeyler üzerine tavsiyelerimizi kendilerine ileteceğimizi de beyan ediyorum” diye konuştu.

ANAYASA İLE İLGİLİ MÜZAKERE
Ayvaz’ın ardından konuşma yapan Başkan Ceyhan,” Burada güzel hizmetlere imza atmaya hep birlikte gayret edelim. Başta iş adamı ve iş dünyası olmak üzere birçok müzakerelerde bulunduk. Seçimlerden sonra almış olduğumuz oyun sorumluluğu gereği bu kente nasıl hizmet ederiz diyerek çalışmaya devam ediyorum. Ak Parti olarak STK’larımızı dinlemeye devam edeceğiz. Yavaş yavaş Türkiye’nin gündemine oturan anayasayla ve başkanlıkla ilgili konuları da müzakere etme fırsatını yakalayacağız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki