Ceyhan Ve Aygün’den Petrol- İş Sendikasına Ziyaret

Ceyhan Ve Aygün’den Petrol- İş Sendikasına Ziyaret
25 Ağustos 2016, Perşembe - 11:45

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Petrol-iş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ı Üsküdar'da bulunan Petrol-İş Genel Merkezi'nde ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti Kocaeli milletvekili Zeki Aygün de bulundu.
İSTİŞAREYE DEVAM EDECEĞİZ
 Altunizade İş merkezinde bulunan Petrol-İş Genel Merkezi Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, çalışanların her zaman destekçileri olduklarının altını çizdi. Geçtiğimiz Eylül ayında Petrol-İş Genel Başkanlığına seçilen Ali Ufuk Yaşar'ı tebrik eden Ceyhan "İşçi ve çalışan kardeşlerimiz için daha iyi ne yapabiliriz konusunda istişare içinde olacağız ”dedi. 
DEMOKRASİNİN YANINDAYIZ
 Petrol-iş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yaşar, sendikaların önemini anlayan bir iktidardan ve temsilcilerini ağırlamaktan gurur duyduğunu ifade ederek “Sorunlarımızı çözümlerimizi birlikte konuşup halledeceğiz. Demokrasiye sahip çıktık, bundan sonra da demokrasinin yanında olacağız” dedi. 
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ GÖSTERDİK
 Ziyarette AK Parti Kocaeli milletvekili Zeki Aygün ise 15 Temmuz’da demokrasi sahip çıkmalarına şahit olduklarını kaydetti. Aygün "Birlik ve beraberliğimizi herkese gösterdik. Bağlarımızı bundan sonra daha da güçlendireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki