Ceyhan: Muhtarların maaşı 1300 lira olacak

17 Aralık 2015, Perşembe - 14:00

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, muhtarların bölgedeki halkın devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynadığını belirterek, “Seçim beyannamesinde söz verdiğimizi gibi muhtarlarımızın 950 TL olan maaşlarını 3 ay içerisinde bin 300 liraya yükselteceğiz” dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “1 Kasım Seçimlerinin ardından il başkanlığında tebrik ziyaretlerini kabul ediyor. Kandıra Muhtarlar Derneğini Ağırlayan Ceyhan, Millete Hizmet Eden Başımızın Üzerindedir” dedi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a 1 Kasım seçimlerinin ardından kentin tüm dinamiklerinden takdir ve tebrik ziyaretlerini almaya devam ediyor. Bu vesile ile Ceyhan, Kandıra Muhtarlar Derneğini, Genç Nesil Derneğini, Gebze P Plaka Servisçiler Derneğini, Hurdacılar Derneğini ve Arı Yetiştiricileri Birliğini makamında ağırladı.

MUHTARLAR KENT İÇİN FIRSATTIR

Seçimlerin ardından AK Parti’nin Tek başına iktidara gelmesi genel de ve yerel de yatırımların aksamadan devam etmesi adına büyük önem taşıdığını söyleyen Ceyhan, milletvekillerimiz, büyükşehir belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz ile hizmetler dün olandan daha da iyi olacak dedi. Ankara’da Milletvekilimiz Cemil Yaman’ın içişleri komisyonunda yer alması, muhtarlar açısından önemli olduğunu ifade ederek, yerel de ise Büyükşehir Belediye Başkanlığımızca kurulan muhtarlar daire başkanlığı kentin dönüşümü ve gelişimi için büyük fırsattır, dedi. Büyükşehir Belediyesinin Mahalle ve köylerde örnek hizmetlere İmza attığını dile getiren Ceyhan, Muhtarlık işleri daire başkanlığı işlerin tek çatı altına toplanarak hizmetlerde kalitenin artırılmasının hedeflendiğini belirtti.

950 TL MAAŞ ALIYORLARDI

Bulundukları mahallede ve köyde devlet adına tüm kurumlarını temsil eden Muhtarlarımızın çalışma ortamlarını iyileştirmek, karşılaştıkları sorunları gidermek adına birçok çalışma yürüttüklerini ifade eden Ceyhan, muhtarların bölgedeki halkın devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynadığını, istikrar, huzur ve güven ortamıyla adalet ve muhabbet içerisinde çalışmalarımızı sürdürürken seçim beyannamesinde söz verdiğimizi gibi muhtarlarımızın 950 TL olan maaşlarını 3 ay içerisinde bin 300 liraya yükselteceğiz, dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki