Ceyhan: Hizmetlere başlayacağız

24 Kasım 2015, Salı - 12:48

1 Kasım seçimlerinin ardından hükümetin kurulması ile Kocaeli için hazırlanan seçim beyannamesinde yer alan hizmetlerin hayata geçmesi için belediye başkanları ve milletvekilleri ile yapacakları toplantının ardından çalışmaları başlatacaklarını kaydetti.AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, teşkilat çalışmaları ve kent gündemi ile ilgili açıklama yaptı. İl binasında açıklama yapan Ceyhan, terörle son 3 ayda büyük gelişmeler yaşandığını belirtti. Önümüzdeki hafta CHP’ye gideceklerini ifade eden Ceyhan, ardından MHP ve SP’yi ziyaret edeceklerini kaydetti. Hükümetin kurulması ile birlikte seçim beyannamesinde verdikleri sözleri yerine getirmek için çalışmaları başlatacaklarını belirten Ceyhan, hükümet kurulduktan sonra milletvekili ve belediye başkanları ile görev dağılımı yapacaklarını kaydetti.

TERÖRLE MÜCADELE ÇOK İYİ NOKTADA

Türkiye’nin 30 yıllık terörle mücadele ile son 3 ayda büyük bir ilerleme kaydettiklerini belirten Ceyhan, “Tüm güvenlik güçlerimiz samimi bir şekilde mücadele ediyor. Terör örgütlerinden büyük kayıplar yaşanırken, emniyet güçlerimizden da yaralı ve şehitler oluyor. Bugün de Muş’ta patlama oldu ve 6 askerimiz yaralandı. Bugüne kadar şehit olan askerlerimize ve polislerimize Allahtan rahmet diliyor, yaralılara da acil şifalar diliyorum” dedi.Türkiye Cumhuriyeti hiçbir terör örgütü kalmayana kadar mücadelesini yürüteceğini ifade eden Ceyhan, “Fransa’da 7 ayrı noktada saldırı yaşandı. Terörün dini ve ırkı olmaz. Ülkemizde ise emniyet güçlerinin mücadelesi ile önemli gelişmeler yaşandı. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Seçimin üzerinden yaklaşık 3 hafta geçti. Biz aldığımız yüzde 56,5 oranındaki oy oranının şımarıklığına girmeden, gurur ve kibir yapmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Verilen desteği farkındayız. Kasım ve Aralık ayında teşekkür programlarımız ve tebrik ziyaretlerimiz var” dedi.

 ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Öğretmenler gününü de kutlayan Ceyhan, “Bizi ve bu ülkeyi yöneten kadroları yetiştiren öğretmenlerin hepsinin elinden öpüyorum. Beni de bugüne kadar gelmemde emeği olan öğretmenlerimin de ayrıca öğretmenler günü kutlu olsun. Öğretmenlerimizin hak ve hukuk açısından taleplerinin de takipçisi olacağım” dedi.

PARTİ ZİYARETLERİ BAŞLAYACAK

CHP’de başlayan kongre takvimine rağmen önümüzdeki hafta CHP’den randevu talebinde bulunacaklarını belirten Ceyhan, “Öncelikle CHP’ye nezaketen gidip çay içeceğiz. Ardından MHP’ye gideceğiz. Zaten Aydın Ünlü her zaman kapılarının açık olduğunu söylemiş. Bu nezaket için teşekkür ediyorum. Saadet Partisi’ne de gideceğiz. Ama HDP’ye gitmeyeceğiz. Terör ile aralarına mesafe koyduklarını görürsek onları da ziyaret ederiz” dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki