Ceyhan: Haydar Akar’a köprü bedava

08 Temmuz 2015, Çarşamba - 01:19

AK Parti İl Başkanı Ceyhan, Şehir Hastanesi temeli için açıklamalarda bulunan CHP Milletvekili Haydar Akar’a “Muhtemelen Haydar Bey köprü nerede diye de soracaktır. Kendisi bu soruyu sormadan ben ona söyleyeyim. Kendisini Körfez Geçiş Köprüsü’nden ilk geçişinde bedava geçireceğim’’ dedi

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti İl binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında günlerdir koruduğu sakinliğini bozdu. Şehir Hastanesi temeli için açıklamalarda bulunan CHP Milletvekili Haydar Akar’a “Muhtemelen Haydar Bey köprü nerede diye de soracaktır. Kendisi bu soruyu sormadan ben ona söyleyeyim. Kendisini Körfez Geçiş Köprüsü’nden ilk geçişinde bedava geçireceğim’’ dedi. Ayrıca İl Başkanı Ceyhan, yarın Ankara’da Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun iftarına katılacağını belirterek AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın ve geleneksel Kent Bayramlaşması’nın  günlerini ve saatlerini belirtti.

“KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM”

Konuşmasının başında Ceyhan, “AK Parti olarak milletimizle birlikte yürümeye devam ediyoruz. İlçe teşkilatlarımız, her akşam farklı bir ailede iftarlarını gerçekleştiriyor. Kocaeli teşkilatları olarak kaldığımız yerden devam ediyoruz. Mahalle bazlı olarak seçimlerde alınmış olan oyların müzakeresini yapıyoruz. Bizler burada hesap sorma amaçlı değil ne zaman olursa olsun alınan oylara göre milletimizden notlarımızı almaya devam ediyoruz 6 ilçemizi tamamladık Hafta sonu 4 ilçemizi bitireceğiz.

“ESKİLERİ YAD EDECEĞİZ”

Ankara’da bir iftara davetliyiz. AK Parti Gençlik Kollları’nın kuruluşundan beri gençlik anlamında bir nezaket örneği sergileyen 13 yıllık AK Parti Gençlik Kolları’nın tüm başkanları yarın Ankara’da toplanıyor.  Eskileri yad etmek adına Kocaeli’den 5 kişilik ekip ile yarın akşam Ankara’da Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun davetine katılacağız.

“BİZ ONA TEMEL GÖSTERİRİZ”

CHP’li bir vekilimiz attığımız temellerin derinine inip define aramaya başlamış. AK Parti’nin tek hedefi başladığı bir işi bitirmektir. 17 gün duran çalışmaların ve temeli atılan bir yer için ‘yok temeli atılmamış yok araçlar yatıyormuş diye açıklamalarda bulunmuş. Derdi, bu kentin geleceği için atılan temelleri görmekse biz ona onlarca temel gösteririz. Tam şehrin göbeğinde Devlet Hastanesi’nin kazıkları çakıldı. Sn. Milletvekilimiz bir temel arıyorsa oraya baktırabiliriz. Tramvay olayında da aynı şeyi söylemişti. Tramvay projesi hayata geçtiğinde elinden tutup onu tramvaya bindireceğim. Bu kentte vermiş olduğumuz sözleri tutmaya devam ediyoruz” dedi.

“KÖPRÜDEN BEDAVA GEÇİRECEĞİM”

Başkan Ceyhan CHP Milletvekili Haydar Akar’a karşılık tramvay ardından ikinci bir sözünü vererek “Bizler bugün kentimize büyük değer katacak olan Körfez Geçiş Köprüsü’nün en büyük parçası olan 2 bin 600 tonluk parçanın yerleştirilmesine gözlerimizle şahit olduk.  Muhtemelen Haydar Bey köprü nerede diye de soracaktır. Kendisi bu soruyu sormadan ben ona söyleyeyim. Kendisini Körfez Geçiş Köprüsü’nden ilk geçişinde bedava geçireceğim’’ dedi.

BAYRAMLAŞMA 1. GÜNÜ

Konuşmasının sonunda bayramlaşma saatlerini de veren Ceyhan, “Mübarek Ramazan Ayı’nın 20 gününü tamamladık. Milletimiz sakin bir ortamda Ramazan Ayı’nı kutluyor. Şimdiden milletimizin Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. İl Başkanlığı olarak bayramlaşmayı bayramın 1. günü saat 12:00’de yapacağız. Kent Bayramlaşması ise bayramın 1. Günü saat 14:00’te olacak. Özellikle il başkanı olarak bayramın 3. Günü teşkilatlarımızın vatandaşlarla bayramlaşması için sıkı sıkı tembihliyoruz “ ifadelerine yer verdi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki