Ceyhan CHP’li Vekilleri Ücretsiz Gezdirecek

CHP milletvekilleri tarafından yapılan açıklamalar ile ülke gündeminden uzak olduklarını görmekteyiz diyen Ceyhan “Kongre sonrasında kendilerini parlatmaya çalışıyorlar. Tahsin Tarhan tarafından yerli otomobil açıklaması kendisini parlatmaya yönelik açıklamadır.
23 Şubat 2016, Salı - 13:20

Bakanımız Işık’ın girişimleri önemli eşik geçildi. Yerli otomobil 2018 yılında çıkması sonrasında Tahsin Tarhan’ı ücretsiz gezi yaptıracağım. Tramvay konusunda Milletvekilleri Haydar Akar ve yerli otomobil ile Tahsin Tarhan’ı ücretsiz gezdireceğim” açıklamasında bulundu.

 

TARHAN VE AKAR’A ÇAĞRI

Ak Parti olarak ortaya ne koyduysak yapıyoruz diyen Ceyhan “Köprü hakkında yapılan açıklamalara üzülüyorum. Dünyanın dördüncü köprüsünün yapılmış olması sadece geçiş ücreti bakımından gündeme getirilmesi hayret vericidir. Köprüye gittiğiniz zaman ne kadar büyük yatırım olduğunu herkes görmektedir. Dünyanın en büyük 4 büyük köprüsünden biri bitmek üzeredir. Mayıs ayı itibariyle araçlar üzerinden geçecektir. Marmaray’a da binmezük demişlerdi. Şimdi herkes binmektedir. Ne kadar ise bedeli ödeyip Dilovasın’dan Karamürsel’e geçmelerini sağlayacağım” dedi.

GEZİ RUHU İLE PROVOKE ETMEK İSTİYORLAR

Geçiş ücreti alınan hizmet bakımından konuşulmaması gerekiyor diyen Ceyhan “Cerrattepe hakkında ortaya farklı düşünceler getiriliyor. Ülkemiz bu kadar sorun yaşanırken CHP, Gezi ruhu ile orayı provoke etmek için ağaç başlığı altında ayaklanma başlatmak istemektedirler. Bu söylemi kınıyorum. 3500 ağaç kesilecektir. Kapalı maden olacaktır. Artvin’e gidenler Yalova’da ağaç kesilirken nerdeydiniz? Gezi eylemi sonrasında usta provakatörler oraya gitmişlerdir. Burada madenimiz vardır. Yer altı zenginliklerine ulaşmak gerekiyor. 300 kişi çalışacak ve bakır madeni çıkacaktır.

CHP KENDİSİNE BAKSIN

CHP PM Üyesi Ali Öztunç’un Gebze ilçe başkanlığına yaptığı ziyarette, “AKP’de mayıs ayında olağanüstü kongre olacak. Ahmet Davutoğlu Ak Parti’yi bırakıp gidecek” iddiasının sorulması üzerine İl Başkanı Ceyhan “Onlar kendi çöplüğüne baksınlar. Bence Deniz Baykal’la ilgili süreci takip etmelerinde fayda var. Ak Parti birlik ve beraberlik olarak ve çalışmalar olarak maksimum seviyededir. Bu tür iddialara cevap vermek karizmamızı bozar. Hatırlarsanız mayıs ayında Ak Parti’den bir parti çıkar mı deniliyordu Ben de CHP ve MHP’ye bakın demiştim. MHP’de durum şu an ortada. Ak Parti nereye gidiyor diyorsanız 2023, 2053 ve 2071’e gidiyor” sözleriyle karşılık verdi

KADIN KOLLARI BAŞKANLIK SEÇİMİ

Bakanımız Işık’ın başkanlığında kent yatırımları masaya yatırıldı diyen Ceyhan “3 saat yapılan görüşmelerde kenti ilgilendiren bütün projeler masaya yatırıldı. Kadın Kolları Başkanımız Emine Zeybek’in istifası sonrasında süreç işliyor. Kadın Kollarında ilimize gelerek istişareler yapıldı. Yapılan görüşmelerin neticesi ile Ankara’ya gittiler. Bu hafta sonuna kadar netice alınmasını bekliyoruz. Ciddi bir çalışma yapıldı” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki