Ceyhan, “Aldığımız oydan şımarmadık”

Ceyhan, “Aldığımız oydan şımarmadık”
01 Aralık 2015, Salı - 09:23

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “Seçimlerin üzerinden 1 ay bir süre geçti. Biz aldığımız yüzde 56,5’lik oyun şımarıklığına girmedik. Milletimizden aldığımız oyu şımarıklığa dönüştürmedik” dedi.

AK Parti Kadın Kollarının Aşiyan Tesislerinde düzenlediği 1 Kasım genel seçimlerinde gönüllü olarak sandık müşahitliği yapan ve başarılı olan kadınlara verdikleri kahvaltıda İl başkanı Şemsettin Ceyhan ve İlçe Başkanı İdris Alp yalnız bırakmadı. Seçimin bittiğini fakat bu saatten sonra daha fazla çalışmaları gerektiğini ifade eden Ceyhan yaptığı konuşmasında özetle şunları kaydetti:  

 

“YATALIM DEMİYORUZ “

"1 Kasım seçimlerinde yaptığınız tüm çalışmalar nedeni ile teşekkür ediyorum. Seçimlerin üzerinden 1 ay bir süre geçti. Biz aldığımız yüzde 56,5’lik oyun şımarıklığına girmedik. Milletimizden aldığımız oyu şımarıklığa dönüştürmedik. Bu minvalde bundan sonraki süreçlerde ilçelerde birçok etkinlik gerçekleştireceğiz. Biz olaya şöyle bakmıyoruz. Zaten seçim bitti. Yüksek oy aldık. Daha seçimlere 3 buçuk sene var, yatalım demiyoruz. Kısa bir süre sonra ziyaret gibi programlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Daha çok çalışacağız” 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki