Çevre mühendisleri yarınlarını konuştu

23 Kasım 2015, Pazartesi - 13:22

Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 2’nci genel üye toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya çevre illerden mühendislerde katılım gösterdi

 

Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 2’nci genel üye toplantısını Fuar İçi Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleştirdi.  Şube Başkanı Mehtap Öztürk’ün yönettiği toplantıda çevre mühendisliğinin faaliyetleri ve gelecek planlamaları masaya yatırıldı.  Çevre illerden de mühendislerin katıldığı toplantıda yıl boyunca gerçekleştirilen etkinlikler sunum şeklinde katılımcılara izletildi.

ÖNERİLER DİNLENDİ

Üyeler görüş ve önerilerini dile getirerek, mesleğin uygulanması sürecinde yaşadıkları sorunlardan ve örgütlenme ihtiyacından bahsettiler. Bölgede örgütlenmenin öneminin vurgulandığı, Oda‘nın kurumsal yapısı, organları, örgütlenme süreçleri ve kurulları hakkında bilgiler verilen toplantıda Oda‘nın idari ve mali işleyi hakkında da üyelerin soruları yanıtlandı. Odanın hukuksal, mesleki ve toplumsal alanda yürüttüğü faaliyetler  konusunda görüşlerin paylaşıldığı toplantıda ÇMO Serbest Çevre Mühendisliği Hizmetleri Uygulama, Tescil, Denetim ve Asgari Ücret Yönetmeliği ve uygulama süreçleri hakkında bilgiler verildi, üyelerin görüş ve önerileri alındı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki