Çetin Takip’te

Çayırovanın tanınmış simalarından Çayırova Anadolu Gençlik Derneği ve Çayırova Şuurlu Öğretmenler Derneği başkanı Muzaffer Çetin gazetemizi ziyaret etti.
11 Aralık 2013, Çarşamba - 17:35

Aynı zamanda Çayırova Gençlerbirliği spor yöneticisi ve Çayırova Sivas Hafik Yarhisar köyü dernek başkanı  da olan Teknik Öğretmen Muzaffer Çetin,gazetemiz genel yayın yönetmeni Macit Kardeş’le fikir alış verişinde bulundu.

Takip gazetesini yakından takip ettiğini belirten Çetin, gazetemize yayın hayatında başarılar diledi.

Saadet partisinden aday olup olmayacağı konusuna da açıklık getiren Çetin bu konuda  “Biz Milli Görüşçüyüz, Milli görüş Hak için haksızlıkların karşısında olmayı gerektirir. Gücü değil her zaman hakkın ve haklının yanındayız. Saadet partisinde ki büyüklerimiz temayül yoklamasında bizim ismimizi söylemişler, bize bu ulvi görevi layık gören arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Biz Çayırovayı ve Çayırovalıyı seviyoruz biz Çayırova’ya değişik alanlarda hizmet ediyoruz. Rabbülalemintaktir buyurursa bu alanda da hizmetlerimize onun rızasını kazanmak için devam ederiz. Ayrıca Milli görüş misyonunda görev istenmez verilir. İsteyenler maalesef nefsine uymuş olurlar. Biz nefsimize uyan olmak istemiyoruz adaylığımızı Allah c.c. ne zaman yazdı ise o zaman olur inşallah” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki