Cengizhan’a Muhteşem Düğün

Büşra İle Cengizhan Evliler Kervanına Katıldı.
29 Eylül 2014, Pazartesi - 17:51

Çayırova’lı iş adamı Muammer Laçin,oğlu Cengizhan Laçin’i Muhteşem bir düğünle evlendirdi.
 
Laçin ailesinin mutlu günü.
 
İş ve siyaset dünyasının bir araya geldiği muhteşem bir düğün organizasyonuyla dünya evine giren Cengizhan Laçin bekarlığa veda etti.Çayırova’nın tanınmış ailelerinden olan Laçin kardeşler misafirleriyle bire bir ilgilenerek hepsine ayrı ayrı teşekkür ettiler. Düğüne aşırı derecede katılım olmasından dolayı yer yer izdihamlar olmasına rağmen davetliler neşeli saatler yaşayarak genç çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.
Tuzla’nın gözde mekânı olan Adli 2 Restaurantda gerçekleşen Düğün merasimi ile hayatlarını hafta sonu birleştirdiler. Siyaset ve İş Dünyasının buluştuğu Düğünde Genç çifti dost ve sevenleri yalnız bırakmadılar.   Muhteşem düğünde Anadolu spor Folklor ekibinin gerçekleştirdiği Bayburt yöresel halaylar eşliğinde doyasıya eğlenme fırsatı buldular. Çok sayıda davetlilerin katıldığı düğünde duygu dolu anlar yaşandı. Düğün Törenine Kocaeli MHP il Başkanı Aydın Ünlü, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, MHP Çayırova ilçe Başkanı İsmail Akkuş ve yöneticileri, AK Parti ilçe Başkan yardımcısı Zafer Kılıç, Hilmi Karaca, AK Parti meclis üyeleri Murat Karaca, Şaban Güllüce, Saadet Partisi Çayırova ilçe Başkanı İlhami Bayrak, DP Çayırova ilçe Başkanı Kurban Aktaş, Akan Ihtısas spor kulübü Başkanı Hasan Akan ve çok sayıda STK Başkan ve yöneticileri genç çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı. 
 
Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Evliliğe ilk adımlarını atan genç çifte  bir ömür boyu  mutluklar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki