Cemil Yaman’a 23 dernekten tam destek

07 Eylül 2015, Pazartesi - 14:02

Dilovası Belediye Eski Başkanı, AK Parti Milletvekili Adayı Adayı Cemil Yaman, Doğulu işadamları ve sivil toplum kuruluşları başkanlarıyla Sekapark’ta düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi

Kocaeli’de faaliyet gösteren 23 dernek başkanı AK Parti Kocaeli Milletvekili aday adayı Cemil Yaman’ı Sekapark’ta düzenlenen kahvaltıda ağırladı. Düzenlenen organizasyondan çok memnun kaldığını belirten Yaman, dernek başkanlarının kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Burada konuşan Cemil Yaman, “Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Birliği Başkanı Necmettin Kaya ve Onursal Başkan Orhan Bozkurt'un ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltı programında bizleri ağırlayan ve akabinde 26.dönem aday adaylığı sürecinde şahsıma destek vereceklerini beyan ederek beni onurlandıran birliğe bağlı 23 derneğimizin yöneticilerine sonsuz şükranlarımı sunarım” dedi.

GEZMİŞ’İ KATLETTİLER

Yaman sözlerin şöyle sürdürdü: “Biz bu ülkenin çocuklarıyız. Bizler Anadolu’da kardeşçe büyüdük. Hangi ile giderseniz gidin farklı güzel kültürler ile karşılaşırsınız. Son süreçte ülkemiz üzerinde ciddi oyunlar oynanıyor ve çok ağır bedeller ödedik. Ana kuzuları adı konulmamış kavgalara kurban edildi. Deniz Gezmiş bu ülkenin çocuklarındandı. Onunla aynı siyasi görüşte değildik ama bu ülkenin yarınları ile ilgili söyleyeceği sözler vardı. Biz onunla aynı masada tartışabilirdik ama katlettiler. Bu ülkenin her yerinde eli kalem tutan çocuklarını katlettiler”

NE ZAMAN BİTECEK BU KAVGA

 “Bu ülkenin çocukları katlediliyor. Peki, nereye kadar? Ne zaman bitecek bu kavga” diyen Yaman konuşmasını şu şekilde tamamladı: “Bu iş parlamentoda bitecek. Bizler demokrasi yoluyla bitireceğiz. Bir süreç başladı. Temsilde adaletin olması gerekiyor. Nasip olursa milletvekili olursam ben yine aynı şekilde yaşamaya devam edeceğim. Ben milletin hizmetkârı olmak için yola çıktım. Sizlerin desteğini ve dualarını bekliyorum” 


 


 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki