Çelik, Gebze’yi kazanmaya kararlı

Her gece köy bir gece merkez kahve çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, dört ayrı kahvede gerçekleştirdiği ziyaretlerle Gebze’yi kazanmaya ne kadar kararlı olduğunu gösterdi.
14 Ocak 2014, Salı - 16:59

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik’e bu çalışmalarda İlçe Başkanı Ergin Öztürk, Karargah Başkanı Süleyman Önver, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Günler ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

SİZLERİN SORUNLARINI BİLMEYEN İNSANLAR YILLARCA SİZLERİ YÖNETTİ

Kendisinin Gebzeli olduğunu ve bu yaşına kadar sadece askerlik ve yüksek öğrenim sırasında memleketinden ayrı kaldığını ifade ederek sözlerine başlayan Çelik, “Sizlerin sorunlarını en iyi ben bilirim. Çünkü bende bu yaşıma kadar sizler gibi memleketimde yaşamış birisiyim. Akse Sapağında oturuyorum. Bende sizler gibi toplu ulaşım araçlarına biniyorum onun verdiği zorlukları bilirim. Memleketimizde artık trafik sıkışıklığından bir yerden bir yere gitmek yürüyerek daha kolay duruma geldi. Ben Aksesapağı’ndan dolmuşa bindiğim zaman yarım saatte çarşıya ulaşıyorum. Halbuki yürüyerek onbeş dakikada varabiliyorum.

Arabamla çarşıya geldiğim zaman otopark sıkıntısını bende çekiyorum. Ama bunu Meclis üyesi olmuş kişiler Başkanlar bilmez. Onlara yıllık abonman veriliyor istedikleri yere arabalarını park ediyorlar ve ücrette ödemiyorlar. Başkan dediğimiz kişiler Rahmetli Pembegüllü’den sonra hiçbir zaman Gebze’de ikamet eden insanlardan olmadı ki.

Sizlerin sorunlarını bilmeyen insanlar yıllarca sizleri yönetti. Artık buna bir dur demenin vakti geldi. Sizlerin sorunlarını bilen sizlerin haklarını savunabilecek insanların ve kadroların iş başına gelme vaktidir. Biz bu anlamda yola çıktık. Benim Gebze’den başka gidecek bir yerim yok. Görüyorum ki sizlerinde yok. Onun için bu seçimde kendinize oy verin kendi geleceğinize kendiniz yön verin” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki