Çelik denetim kurulu başkanı seçildi

Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin Denetim Kurulu Dönem Başkanlığı’na Gebze Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kenan Çelik seçildi.
12 Haziran 2014, Perşembe - 17:11

 4 yıl boyunca Denetim Kurulu Dönem Başkanlığı görevini yapacak olan Gebze Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kenan Çelik, “Gebze’den ilk kez bir oda başkanı 85 bin esnafın bağlı bulunduğu Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin Denetim Kurulu Dönem Başkanlığı’na seçildi” diye belirtti.

“GEBZE’Yİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”

Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin geçtiğimiz mayıs ayında gerçekleştirilen kongresinde mevcut başkan Kemal Kaya yeniden başkan seçilmişti. Kongrenin ardından Gebze’deki beş oda başkanının yönetime girdiğini ifade eden Gebze Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kenan Çelik, “Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin yönetim kuruluna Gebze Minibüsçüler Odası Başkanı Şaban Ebik ve Gebze Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kamil Yılmaz seçildi. Disiplin kuruluna Darıca Esnaf Odası Başkanı İskender Sönmez Yıldız ve Gebze Kahveciler Odası Başkanı Barış Beşirlioğlu seçilirken denetim kuruluna Gebze Lokantacılar ve Pastaneciler Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı Yusuf Ziya Çalış seçildi. Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin Denetim Kurulu Dönem Başkanlığı’na da ben seçildim. Gebze’den ilk defa beş oda başkanı Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne seçildi. Oda başkanları olarak Gebze’yi en şekilde temsil etmek için çaba göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki