Çelik; Buradan Bismillah Diyoruz

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik ilk çalışmasına Milli Görüş’ün kalelerinden olan Denizli köyünden start verdi.
08 Ocak 2014, Çarşamba - 16:21

Büyük ve coşkulu bir kalabalığın beklediği Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Denizli köyünde 3 ayrı kahvehanede konuşarak Gebze için yapılmayanları ve Saadet’li Belediye ile yapacaklarını anlattı.

Denizli köyünde büyük bir kalabalık grup tarafından karşılanan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Ergin Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri yatsı namazını kıldıktan sonra kahvehane programlarına katıldı. Denizli köyünde bulunan üç ayrı kahvehanede konuşan Belediye Başkan Adayı Çelik, Köylerin artık mahalle sıfatına girmesiyle oluşan değişiklikler hakkında köylülere bilgi verdi.

“EHİL KADROLARIN YAPMASI LAZIM”

Sözleri sık sık “Başkan Çelik” sloganları ile kesilen Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, “Bu seçimle beraber artık köy sıfatı köy mefhumu ortadan kalkmıştır. Köy mücavir alanları değişiyor. Mahalle hüviyetine geliyorsunuz. Peki siz köy mücavir alanları değişirken olabilecek sorunları biliyor musunuz? Bu alanlar neye göre nasıl planlanıyor bunlardan bilginiz varmı? Bunlar nasıl yapılıyor kapalı kapılar arkasında mı yoksa şeffaf ortamda mı? Sizin kazancınıza mı yoksa kaybınıza mı olacak bunları biliyor musunuz? Buralar Gebze’nin yeni yapılaşma alanlarıdır. Gebze bu taraflara doğru kayıyor. Artık şehirde yapılaşma yapacak alan kalmadı. Yakında buralar imara ve iskana açılacak. Çok katlı yapılaşmalar olacak. O zaman siz kazanan mı olacaksınız yoksa kaybeden mi? Duyuyorum ki birçok köylümüz arazilerini satmaya başlamış. Az biraz değerlenince hemen satılıyor yerler. Alanlar kim peki. O kapalı kapılar ardında olup bitenleri bilenler. Gebze merkezde 1 dönüm arazi burada ki 100 metre araziyle aynı fiyatta olacak. Buraları altın değerindedir. Sakın yerlerinizi satmayın. Bu çalışmaları geçmişte nasıl biz şeffaf bir şekilde ve sorunsuz yaptıysak yine aynı şekilde sorunsuz biz yapabiliriz. Biz Rahmetli Pembegüllü zamanında Gebze’nin 4’te 3’ünün şuurlandırma çalışmasını imar ve iskan çalışmalarını yaptık. Kimsede diyemez ki ben bu çalışmalardan mağdur oldum. Şimdi sizlerinde mağdur olmaması için bu çalışmaların yine ehil kadrolar olan Milli Görüşçüler tarafaından yapılması lazımdır. Bunun için ilk seçim çalışmamıza Milli Görüş’ün kalelerinden olan Denizli köyünden Bismillah diyerek başladık.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki