ÇAYIROVASPOR KUŞTEPEDE BULUŞTU

19 Temmuz 2015, Pazar - 11:54

Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin Çayırovaspor’un geleceğine ilişkin planlarını, amaçlarını anlatırken Çayırovasporun yeni teknik adamı Eyüp Tutçuoğlu’da Çarşamba günü antrenmanlara başlanacağını belirtti.

AMACIMIZ ÇAYIROVAYI YÜKSELTMEK

Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin, futbolcu, teknik ekip ve yönetim kadrosuna yaptığı konuşmada, “Tabi ki amacımız Süper Amatör Lig’den çok daha üst liglere çıkmaktır. Ancak bunu sağlarken Çayırova’da yaşayan gençlerin spora karşı özendirilmesi yönünde futbolcu ağabeyler olarak sizler örnek olacaksınız. Sizlerin bu misyonu üstlenmeniz için bizde elimizden geleni yapacağız. Bizleri yakın ağabey veya arkadaş gibi görün. En küçük sıkıntınızda saat kaç olursa olsun arayın. Mutlaka bir çözüm üretiriz. Çayırova’nın tanıtımı için Çayırovaspor en önemli araçtır. Bu şansı elbirliği ile hep birlikte değerlendireceğiz. “dedi.BAŞKAN GÜLTEKİN, HEDEF BAL LİGİKulüp Başkanı Gültekin, “Başarının gelmesi için birçok unsur vardır. Ancak bunların en başında tesisleşme olmzasa olmazdır. Bu nedenle futbolcu kardeşlerimizin antrenman sonrası dinlendirilmesi, teknik toplantıları, yemek yiyebilecekleri bir salonun olacağı bir tesisi hemen hayata geçerek üzere startı verdik. İnşallah kamp tesisleri içinde gerekli çalışmaların planlamaları için de geç kalmayacağız. Sizler Çayırovaspor’un sadece futbolcuları değil aynı zamanda bu kente değer katacak bireylerisiniz. Sizlerle bir arada olmaktan mutluyum.”dedi.

TUTÇUOĞLU, 40 YILDIR SPORLA İÇ İÇEYİM

Başkan Gültekin’in ardından söz olan Teknik Direktör Eyüp Tutçuoğlu, “Burada Fatih Karagülle’yi görüyorum. Kendisi ile aynı takımda top oynadık. Rakip olduk. Öğrencim de oldu. 9 yaşında futbolun içine girdim. 49 yaşındayım. 40 yıllık tecrübemle şu anda sizlerin ne düşündüğünüzü biliyorum. Bir belirsizlik içinde olmayın. Çayırovaspor ile ister anlaşın isterseniz başka kulüplere gidin. Ama Çarşamba günü başlayacağımız antrenmanlara mutlaka katılın. Başka kulübe giderseniz de hazır antrenmanlı gidin. Kalırsanız da hazırlanmış bir şekilde Çayırovaspor formasını giyin. Kafanız rahat olsun.”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki