Çayırovalı raketler üçüncü oldu

Çayırovalı raketler üçüncü oldu
19 Mart 2016, Cumartesi - 17:28

11- 14 Şubat 2016 tarihinde Bilecik de düzenlenen Türkiye Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakalarına katılmayı hak kazanan Kocaeli müsabakalara katılım sağladı. İlimizi temsilen müsabakaları Çayırova sporcuları katıldı.

Müsabakalara ülkemizden 12 il katılım sağladı. Şampiyona sonucunda Çayırovalı sporcular büyük bir başarıya imza atarak üçünü oldu. Badminton sporunun Çayırova’da yaklaşık bir yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen titiz ve planlı çalışma beraberinde başarıyı da getirdi. Badminton branşı ilçemizde hızla yayılmakta ve Çayırova ilimizi bu branşta başarı ile temsil etmeye devam ediyor.

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR

Solan sporlarının hızla yaygınlaştığı ve başarıların art arda geldiği Çayırova’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Çetin Malkoç: “Bu başarıların oluşmasında ilimizin ve ilçemizin tüm dinamiklerinin büyük katkısı bulunmaktadır. Sayın Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, Sayın Kaymakamımız Turgut Çelenkoğlu ve Çayırova Belediye Başkanımız Sayın Şevki Demirci’ye destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederim. Çayırova olarak bundan sonra bizler bu destek ile çok daha fazla şampiyonaya katılıp ilçemizin adını her mecrada spor ile anma gayreti içerisinde olacağız. Bundan sonra nasip olursa hedefimiz Avrupa, olimpiyat ve dünya şampiyonları çıkarmaktır” açıklamasında bulundu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki