Çayırova’da Temayül Öncesi Son Yoklama

AK Parti Çayırova’da temayül öncesi belediye başkan aday adayları ilçe yönetimleri ile buluştu
24 Ekim 2013, Perşembe - 16:26

AK Parti Çayırova’da temayül öncesi belediye başkan aday adayları ilçe yönetimleri ile buluştu. Ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimleri ile gerçekleştirilen toplantılarda sunumlarını yapan belediye başkan adayları farklı saatlerde Çayırova İlçe yönetimlerinin konuğu oldular. Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen’in başkanlığında düzenlenen toplantıda aday adayları tanıtım ve sunumlarını yaparken, ilçe yönetimlerinden yöneltilen soruları da yanıtladılar.

 

SUNUMLAR YAPILDI

Türkiye’nin 81 ilinde olduğu gibi Çayırova’da da AK Partinin yoğun mesaisi, aday adayları ve meclis üyesi aday adaylarının çalışmaları ile devam ediyor. İlçe ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimlerine gerçekleştirilen ziyaretlerde belediye başkanı aday adayları tanıtım ve sunumlarını gerçekleştirdi.

 

PROJELERİ ANLATTILAR

27 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek temayül yoklaması öncesinde AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları yönetimleri ve gençlik kolları mahalle başkanları ile bir araya gelen aday adayları sırası ile sunumlarını gerçekleştirdi. AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Sekmen ve yönetimine tanıtım ve sunum yapan aday adayları konuşmalarının sonunda gençlik için planladıkları projeleri tanıttılar. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki