ÇAYIROVA’DA MİLAT OLACAK

Saadet Partisi Çayırova Belediye başkan adayı İlhami Bayrak, Çayıroava da ev ev gezerek toplantılar düzenlemeye devam ediyor.
03 Mart 2014, Pazartesi - 15:33

Emek’ten Yenimahalle’ye, Çayırova’dan Sazlıdere’ye ilçenin her noktasında çalışmalarına hızla devam eden Bayrak, hafta sonu SKM çalışmalarıyla birlikte bir dizi de ev ziyareti Gerçekleştirdi. Gittiği yerlerde yoğun bir ilgi ve destekle karşılanan Bayrak, halkımız ithal değil kendisinin de dâhil edildiği yerli bir yönetim istiyor ve ‘’Çayırova’yı Çayırova’lı yönetecek söylemiyle Saadet Parti’mize teveccüh gösteriyor. Biz de Çayırovamız da hoş görü ve sevgi ile insana saygı duyulan, hak hukuk ve adaletin hüküm sürdüğü bir yaşam alanı oluşturarak halkımızın teveccühüne hizmet ile cevap vermek istiyoruz dedi.

Çayırova Halkının Saadet Zaferi

Bayrak, Özgürlük, Emek ve Cumhuriyet mahallesinde yaptığı ev toplantılarında halkın eksik hizmet almaktan kaynaklanan sorunlarını ve beklentileri dinleyerek, sorunları ve çözümlerini çok iyi bildiklerini ifa ederek Saadet iktidarından bu sorunların ortadan kalkacağının taahhüdünü veriyorum dedi. Bayrak, beş yıllık görev süresi boyunca halkın sıkıntılarıyla yakından ilgilendiğini ve halkın beklentilerine cevap verecek projelerle hizmet konusunda halkın teveccühünü kazandıklarını belirtti. ‘’Beş yılda bir değil / Beş yıl boyunca’’ Çayırova halkına hizmet ettiklerini ve halkın güvenini kazandıklarını da sözlerine ekleyen Bayrak, Çayırova halkımızla el ele vererek 30 Mart 2014 seçimlerinden MİLAT olacak bir zaferle çıkacaklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki