ÇAYIROVA’DA KAFLI RÜZGARI

15 Mayıs 2015, Cuma - 15:41

Çayırova Seçim ve Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program doğrultusunda ilçeye gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemalettin Kaflı, gün boyu Çayırova’da seçim çalışması yürüttü.

 

 

 

Bölge halkı tarafından oldukça sevilen AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemalettin Kaflı, İlçe Başkan Vekili Turan Kocagöz, Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, Meclis Üyeleri ve İlçe yöneticilerinin katılımı ile Çayırova esnafını ziyaret etti. Yavuz Sultan Selim Caddesinde başlayan esnaf ziyaretinde vatandaşlar ile bir araya gelen Kaflı esnaf ve vatandaşlar ile bir süre sohbet etti. 7 Haziran seçimleri için esnaf ve vatandaşlardan destek isteyen Kaflı, ziyaretlerini bir süre sürdürdü.

 

Halkımızın Derdi İle Dertleniyoruz

 

Çayırova Mahallesinde bulunan Kafkas Yapı Kooperatif yönetimini de ziyaret eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemalettin Kaflı ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç,  site sakinleri ile bir süre sohbet ettiler. Belediye Meclis üyeleri ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyarette katılımcılar ile bir süre sohbet eden Kaflı ve Kılıç, yerel ve genel konular hakkında sorulara yanıt verdiler. AK Parti Hükümetinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler veren Kaflı, 13 yıl boyunca güzel hizmetler yapmaya çalıştık. Destekleriniz ile daha güzel hizmetler yapmak için sizinleyiz dedi. İstikrarın devamı için halkımızın desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var diyen Kaflı “Bizim seçim kazanmak gibi bir derdimiz yok. Halkımızın teveccühü ile bu güne kadar tek başına iktidar olan bir hükümete sahibiz. Vatandaşın derdi ile dertlenen bir Genel Başkanımız ve Başbakanımız var. Bu yüzden bizlerin daha çok çalışıp sivil anayasa için daha çok seçmene ulaşmamız lazım” dedi. 

Çayırova’ya yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgiler veren Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç “İlçemize 300 yataklı bir hastane ve çok güzel sosyal yaşam alanları yapılacak. Ulaşımda yaşanan sıkıntıların çözümü için yeni adımlar atıldı. Artık ulaşımda sorunlar geride kalacak. Önümüzdeki süreçte yapılacak olan Kent meydanı ile ilçemiz prestij kazanacak. Semt konakları ve Bilgievleri ile çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlayacağız. Yapacağımız çok iş var” dedi.

 

Ev Toplantıları Devam Ediyor

 

Çayırova Mahallesinde devam eden program doğrultusunda ev toplantılarına katılan Vekil Adayı Cemalettin Kaflı ve İlçe Başkanı Zafer Kılıç, 5213 sokakta yapılan toplantıda mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Mahalle sakinleri ile bir süre sohbet eden Kaflı ve Kılıç, genel ve yerel hizmetler hakkında gelen soruları yanıtladı. Program ilerleyen saatlerde faklı ev toplantıları ve ziyaretler ile devam etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki