ÇAYIROVA’DA ERBAKAN HAFTASI

09 Mart 2015, Pazartesi - 11:37

 

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı, Her Yıl Geleneksel Olarak Tüm Türkiye Ve Dünyanın Çeşitli Ülkelerinde Düzenlenen ‘’Erbakan Haftası’’ Etkinlikleri Kapsamında Çayırova’da Bir Program Düzenliyor.

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanlığı tarafından 14 Mart Cumartesi günü saat 20.00 da Çayırova Belediyesi kültür salonunda düzenlenecek olan Erbakan Haftası programı ile ilgili yazılı açıklamada bulunuldu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

 Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının yıl dönümünde Türkiye başta olmak üzere dünyada yüzlerce program ve etkinlikle anılıyor. Her yıl değişik bir konunun işlendiği bu programlarda bu yıl ‘’ERBAKAN VE D8 İSLAM BİRLİĞİ’’ anlatılacak.  Merhum Erbakan hocamız son yüzyılın en önemli devlet ve siyaset adamıdır” Erbakan’ın ülke siyasetinde yeni bir çığır açtığının altını çizerek, “Ülke siyasetinde yeni bir çığır açmış, ‘Hakkı üstün tutan’ bir anlayışı savunarak, ‘kuvveti üstün tutan’ zihniyetlere karşı ömrü boyunca ve bütün gücüyle mücadele etmiştir. Emperyalist, küresel ırkçı zihniyetlerin emellerini deşifre etmiştir, oyunlarını bozmuştur. Devlet adamı olarak; ülkemize çok önemli hizmetler ortaya koymuş, İslam dünyasına, dünyadaki diğer mağdur ve mazlum toplumlara model ortaya koymuştur. Vefatında milyonların duasını alarak Hakk’a yürümüştür”  14 Mart Cumartesi akşamı Çayırova belediyesi kültür salonunda düzenlenecek olan programa tüm Çayırova halkını davet ediyoruz denildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki