Çayırova’da Bayram Coşkusu

Çayırova’da Bayram Coşkusu,
14 Eylül 2016, Çarşamba - 10:19

Çayırova ilçesinde her yıl düzenlenen geleneksel kent bayramlaşması Çayırova Fatih Sultan Mehmet Parkında yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. 

BAYRAMLAŞMADA BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI

Kocaeli AK Parti Milletvekili M.Akif Yılmaz, Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci Çayırova AK Parti İlçe başkanı Zafer Kılıç ve ilçe yönetimi, Çayırova emniyet müdürü Murat Kasap, AK Parti belediye meclis üyeleri, Kocaeli AK Parti il yöneticileri İdris Demir, Ayşin Balcılar, CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve CHP Çayırova belediye meclis üyeleri hazır bulundular. Bayramlaşma programına Çayırova Mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar ve ilçe protokolü ilgi gösterdi.
 

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen kent bayramlaşması bu yıl Çayırova Fatih Sultan Mehmet Parkında gerçekleştirildi. Bayramın ikinci günü sabah saat 10:30’da başlayan bayramlaşmada Kocaeli AK Parti Milletvekili M.Akif Yılmaz, Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci Çayırova AK Parti İlçe başkanı Zafer Kılıç, CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya tüm katılımcıların bayramını kutladılar. Güzel bir sohbet ortamında devam eden bayramlaşma programı ile son bulan kent bayramlaşması programı yine dolu dolu ve güzel bir şekilde gerçekleştirildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki