Çayırova’da 19 Mayıs coşkusu

Çayırova’da 19 Mayıs coşkusu
19 Mayıs 2016, Perşembe - 11:37

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Çayırova Kaymakamlığı önünde düzenlenen çelenk sunma töreni ile başladı. 


Saat 09: 00'da gerçekleştirilen çelenk sunma töreninin ardından saat 09.30 ‘da  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yürüyüş yapıldı. Vatandaşların da alkışla destek verdiği yürüyüş Fevzi Çakmak Anadolu lisesi Okulunun bahçesine kadar devam etti.

 KUTLAMALAR OKUL BAHÇESİNDE DEVAM ETTİ

Yürüyüş ve programlara Çayırova Kaymakamı,Turgut Çelenkoğlu,Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci,İlçe milli eğitim müdürü Şener Doğan,ilçe gençlik ve spor ilçe  müdürü Çetin Malkoç,ilçe emniyet müdürü Ahmet Turan Güneş,Ak parti ilçe beşkanı Zafer Kılıç,belediye meclis üyeleri,mahalle muhtarları,siviltoplum kuruluşları başkanları,çok sayıda vatandaşlar ile öğrenciler katıldı

Program’da Çayırova kaymakamı Turtgut Çelenkoğlu,İlçe milli eğitim müdürü Şener Doğan,ilçe gençlik ve spor müdürü Çetin Malkoç,Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci birer  konuşma yaptılar.Kutlamalar Öğrencilerin okuduğu şiirler,halk dansları topluluğunun yaptığı gösterileri son buldu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki