Çayırova Yeni Eğitim Yuvasına Kavuşuyor

Gerek eğitime verdiği destekle gerekse de öğrencilere sunduğu eğitim hizmetleri ile Çayırova’daki eğitimin günden güne daha kaliteli olması için yoğun bir çaba sarf eden Çayırova Belediyesi, Yenimahalle İlköğretim Okulu’nda çalışmalarını sürdürüyor.
11 Eylül 2013, Çarşamba - 13:03

Tamamı belediye kaynaklı olarak inşaat çalışmaları başlayan okulun kaba inşaatını tamamlayan belediye, okulun çevresinde ve içinde çalışmalarına devam ediyor. Kaba inşaatının tamamlandığı ve ince işçiliğin devam ettiği okulun dış cephesinde montalama ve sıva çalışmalarına başlayan Çayırova Belediyesi, modern bir okulu eğitime kazandırıyor. İnce işçilik çalışmalarının devam ettiği okul binasında, çevre duvar çalışmalarını tamamlayan ekipler, binanın çatısı için hazırlıklarını sürdürüyor.

35 Derslik, 1 fen laboratuarı, 1 görsel iletişim atölyesi, 2 ana sınıfı, 1 toplantı salonu, 1 kütüphane, 1 konferans salonu, beden eğitimi salonu ve idari bölümlerden oluşacak eğitim yuvasında çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Çayırova Belediyesi, okulun çevresinde açık spor alanları inşa edecek. Bodrum, zemin artı 3 kat olmak üzere toplamda 5 kat olarak inşa edilen okul 7.415.18 metrekare alana sahip ve görünümü ile yapısı bakımından modern bir eğitim yuvası olarak hizmete sunulacak. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki