Çayırova Sivaslılardan Hemşeri Ziyareti

27 Kasım 2015, Cuma - 13:27

Çayırova Sivaslılar Derneği Başkanı Yunus Kale ve Yönetimi Tam Kadro Yeni Çayırova Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş’e Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdiler.

Gerçekleşen Ziyarette Çayırova Sivaslılar Derneği Başkanı Yunus Kale Ayrıca dernek yöneticileri olan Çayırova AK Parti belediye meclis üyesi Sefa Yılmaz, Çayırova AK Parti ilçe yöneticileri Yaşar Doğan, Muhittin Yiğit, Dernek yönetimi hazır bulundu. Kale, Sivaslılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin faaliyet alanı, temel amacı, kısa ve uzun vadeli hedeflerinden ve şu ana kadar yapılan faaliyetlerden bahseden Başkan Kale, Çayırova Sivaslılar derneği sınır ötesi bir vizyona sahip olduğunu anlattı.

Güneş, Hemşerileri İle Yakından İlgilendi

Yeni Çayırova Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş’ yaptığı açıklamada; “Çayırova’da asayiş, güven ve huzuru sağlamak için ilçe emniyet teşkilatı olarak tüm çabayı göstereceğiz. Elimizdeki tüm imkânlarla Çayırova’da tedbirlerimizi alacağız. İnanıyorum ki Çayırova halkının desteği ile huzurlu bir Çayırova için görevimizi laiğiyle yapacağız. Bizleri Çayırova’ya uygun gördüler. Bir devlet olarak ne görev verilirse o görevi en şekilde yaparız” dedi. Bu ziyareti memnuniyetle karşıladığını söyleyen Güneş, “sizleri ağırlamak bizleri onurlandırır” dedi. Renkli geçen sürpriz ziyarette günün anısına hatıra foto çekimi ile ziyaret gerçekleşti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki