Çayırova Semt Polikliniği Açıldı

Seçim çalışmaları çerçevesinde Çayırova’da bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu ile programlarını sürdüren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, gece 24:00’a kadar hizmet vermeye başlayan Çayırova Semt Polikliniği’ne ziyaret gerçekleştirdi.
14 Mart 2014, Cuma - 10:59

 Gerçekleşen programlarda Demirci’ye AK Parti Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen ve program sorumluları eşlik etti.

 

SEMT POLİKLİNİĞİ 24:00’A KADAR HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Çayırova Semt Polikliniği ziyareti esnasında vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda müjdeyi veren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, polikliniğin mesai bitiminin ardından da gece 24:00’a kadar hizmet vereceğini açıkladı. Demirci, ilerleyen zamanlarda 24 saat açık bir konumda Çayırova’ya hizmet verecek semt polikliniği ve sağlık konuları hakkında vatandaşlara bilgiler aktardı. Semt Polikliniğine ziyaretini tamamlayan Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, AK Parti Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen eşliğinde programlarını sürdürdü.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki