Çayırova Rektefiye Hizmet Ağını Genişletti

07 Temmuz 2015, Salı - 03:45

Yıllardır Çayırova Halkına Hizmet Veren Firma Sahibi Hakan Torun Öncülüğünde Çayırova Rektefiye ve Yedek Parça İş Yeri İle Hizmet Vermeye Başladı.

Çayırova Rektefiye yan tarafında hizmet verecek olan yedek parça firma sorumlusu İlhan Uzunoğlu ve genç kadrosu ile Çayırova halkını bekliyor. Çayırova ilçesinin sevilen siması genç iş adamı Hakan Torun gazetemize yaptığı açıklamada; Sektörün vazgeçilmezi olan satış sonrası hizmetlerde, müşteri odaklı yaklaşımımızı bir kez daha ortaya koyarak en iyi servis ve yedek parça hizmetini sağlıyoruz. Donanımlı teknik personelimizle özel tasarlanan servis araçlarımızla işyerinizde servis hizmeti veriyoruz. Rakiplerimize göre tamamen farklılaştırılmış servis hizmetimiz ile makinenin ömrünü uzatıp, maksimum verimde kullanılmasını sağlıyoruz.

Torun, Müşterilerimizin gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirirken, açılışa özel kampanya ile Çayırova halkına işyerini tanıtmayı amaçladıklarını, yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçaları garanti kapsamına aldıklarını, işyerinde yer alan ekipmanların son teknoloji kaliteli ürünleri olduğunu ve özellikle hizmet ve fiyat yönünden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflediklerini ifade ettiler. 

Çayırova Rektefiye ve Yedek Parça işyeri Çayırova Mahallesi 5201 Sokak No. 7/A ( Merkez Camii Karşısında hizmet vermektedir. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak hizmet ağını genişleten Çayırova rektefiye ve yedek parça firmasına hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki