~~Bağışçılarla yardımseverler arasında köprü olmaya devam ediyor.  Çayırova Kızılay şubesi olarak ramazan ayında yardımsever bağışçılarımızın desteği ile üç ayrı program gerçekleştirildi.

Bu programların ilki 1 Hazıran akşamı Kale Radyatörün desteğiyle gerçekleşen iftar daveti oldu. Yenimahalle Merkez Camisi bahçesinde gerçekleşen iftara yaklaşık 350 kişi katıldı. İftarlar açıldı dualar edildi, sonrasında teravih namazına geçildi.
KADR GECESİ
Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesinde 2 ayrı bağışçımızın desteği ile iftar ve sahur programı gerçekleştirildi.
Dal Lunapark sahibi Özcan Dal’ın desteği ile gerçekleşen 600 kişilik iftar yemeğine yoğun katılım oldu. Çok sayıda vatandaşımız yoğunluk nedeniyle geri döndü. Yenimahalle Merkez camisinde gerçekleşen iftar öncesi cami hocası Davur Kalkan’ın sohbet ve duası ile başlayan iftar sonrası teravih ve teşbih namazı kılındı.
Teravih ve teşbih namazı sonrası Akplas firması desteği ile 300 kişilik sahur ikramı gerçekleştirildi. Havanın soğuması ve yağmur yağma ihtimaline karşı sahur Kelkitliler derneğine alındı ve vatandaşlarımız orada zengin kahvaltı paketleri ile sahurlarını yaparak beraberce sabah namazını kılarak evlerine dağıldılar.
 Ramazan ayında Çayırova Kızılay şubemizden yoğun bir şekilde erzak giysi kıyafet yardımları yapılda ve yüzlerce vatandaşımıza elimizi uzattık.