“Çayırova Kızılay Fark Yaratacak”

“Çayırova Kızılay Fark Yaratacak”
21 Ağustos 2016, Pazar - 14:34

Çayırova Kızılay Şubesi Çayırovanın Gözde Mekanı Limon Cafe’de Bölge Basını İle Kahvaltı Programında Bir Araya Geldiler.

Türk Kızılayı Çayırova Şubesi Başkanı Halil Keskinoğlu yaptığı açıklamada; gençlik kolları başkanlığı görevine genç kardeşimiz Fatih Yeşilkaya’nın getirildiğini kaydetti.

Keskinoğlu: “Çayırova Kızılay Emin Ellerde”

Çayırova Kızılayı Şube Yönetimi olarak, gençlik kollarının eksikliğini tespit ettiklerini ve bu eksikliğin giderilmesi amacıyla çalışma yaptıklarını hatırlatarak, sözlerine başlayan Keskinoğlu“Yapılan çalışma neticesinde, gençlik kolları başkanlığı görevine Fatih Yeşilkaya getirildi. Kendi yönetim kurulunu oluşturması için kendisine yetkiyi verdik. Kızılay için kendisiyle birlikte çok güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Yeşilkaya: “Gönüllü olarak, bu işi yapmaya çalışacağız”

Daha sonra söz alan Fatih Yeşilkaya ise, şunları söyledi: “Bizi bu göreve layık gören yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Görev bize tebliğ edildiği zaman hiç düşünmeden kabul ettik. Çünkü Kızılay’ın yaptığı hizmetlerin çok ulvi bir iş olduğunun farkındayız. Kızılay, 1800’lü yıllardan bu yana insanlara dil, din, ırk ayrımı yapmadan hizmet eden bir kurumdur. Bizlerde gönüllü olarak, bu işi yapmaya çalışacağız dedi.”

Yeşilkaya: Çayırova Kızılay Gençlik Olarak Sahada Olacak

Kanının üretilemeyen bir şey olduğunu vurgulayan Yeşilkaya, sözlerini şöyle tamamladı: “Kan, sadece insan vücudunda olan bir ilaçtır. Herkesin kana ihtiyacı vardır. Amaç; kan toplama işlemini hızlandırmaktır. Bu konuda gençler olarak, gerekli çalışmayı yapacağız. 2016 – 2017’de değişik projeler ile Kocaeli’nde Çayırova Kızılay olarak ses getireceklerini belirtti.

Çayırova Kızılay Gençlik Yeni Yönetimi

Başkan Fatih Yeşilkaya, yöneticileri, Muammer Karaca, İbrahim Kardeş, Emre Karagöz, Ramazan Cenk Çelik, Enes Karagöz, Mehmet Ali Çakır, Muhammet Aydın, Abdullah Yavuz, Basri Buldu,Esra Öztürk, Nevin Yıldız, Eda Türk, Mines Tecmen, Burcu Uludağ, Hilal Yolcu, Nihal Çolu, Ümmühan Çaylı, Burak Balcılar, Dündar Taştanoğlu, Muhammet Özmen, Samet İlhan.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki