Çayırova Kent konseyi engelli meclisinden toplu istifa.

Çayırova Kent Konseyi Engelli Meclisi'ndeen 8 kişi, Kent konseyi genel sekreteri Talha Dülgerbaki ve engelli meclis başkanı Ali Vedat Yıldırım’a tepki koyan bir basın açıklaması yaparak istifa ettiler. Kamuoyuna saygı ile duyurulur!
19 Ocak 2014, Pazar - 17:30

Çayırova Kent Konseyi engelli meclisi Çayırova için bir engeldir.

Kent konseyi genel sekreteri Talha Dülgerbaki ve engelli meclis başkanı Ali Vedat Yıldırım’ın yanlış uygulamaları, bir yıllık engelli meclisi yönetiminin bir yılda iki toplantıdan fazla toplantı yapamadığı, yapılan etkinlikte kent konseyi engelli meclisi yönetiminde olmamıza rağmen, hiçbir etkinlikten haberdar olmamamız, kent konseyi engelli meclisi başkanı Vedat Yıldırım’ın başına buyruk hareket etmesi, devletin kendi emrine verdiği Çayırova’nın öz kaynaklarını har vurup, harman ,  savurması, yaptıkları etkinlikte yönetimi toplayıp karar alması gerekirken hiçbir karar alınmaması, Çayırova’da ki engelliler dururken kendi “Gebze deki” rehabilitasyon merkezindeki engellilere hizmet etmesi, ve bunları yaparken de masum insanların merhamet duygularından haydanılarak kendi programları için çıkar sağlamaları yönetiminde kimin olduğu belli olmaması hususları bizleri bu kararı almaya yöneltmiştir.

 Ayrıca yönetimde olmamıza rağmen yönetimle ilgili  bilgiler  istememize rağmen bizlerle hadsizce , seviyesizce ahkam kesilmesi , Ali Vedat Yıldırım’a kent konseyi genel sekreteri Talha Dülgerbaki’nin hala müsamaha göstererek arkasında durması ve Vedat Yıldırım’ın yaptığı yanlışların üstünü örtmesi , uzun zamandır Çayırova kamuoyunun gündemini meşgul etmiş ve su anda mahkeme süreci devam eden sahte ikametgah rezaleti, Ali Vedat Yıldırım’ın bu göreve layık olmadığının en açık göstergelerindendir.

 

Biz mahkeme sürecinde olan bu konunun yüce Türk yargısının adil yargıçlarına intikal ettiğini biliyoruz. Bu konu hakkında daha fazla bir şey söylemeyeceğiz. Dürüstlüğü ile tanıdığımız cömertliği ile bildiğimiz Çayırova’ya hizmet eden kent konseyi başkanı Sayın Yunus Ergüz’ü bu kötü gidişatı durdurmaya davet ediyoruz. Çayırova kamuoyuna kent konseyinden istifa ettiğimizi aktif görevimize Türkiye BEYAZAY Derneği Çayırova şubesi bünyesinde engellilere hizmet etmeye devam edeceğimizi saygılarımızla arz ederiz.

Cemal Güngör,

Zafer çelik,

Murat küçük,

Vahdettin bozkurt,

Galip kaya,

Gülay salman,

Yadigar güçlü,

Ayfer Polat…

İstifa dilekçelerimiz bu hafta içinde kent konseyi Yetkinlilerine ulaşacaktır.Denildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki