Çayırova Hizmetlerle Sınıf Atlayacak

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci ev ziyaretleri ile Çayırova’lılarla buluşmaya devam ediyor. Her gittiği evde ilgi ile karşılanan Demirci, bu kez Çayırova ve Yenimahalle sakinlerinin evlerine konuk oldu.
02 Mart 2014, Pazar - 16:44

Hem aile bireyleri hem de mahalle sakinleri ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Seçim Koordinasyon Merkezi programları çerçevesinde ziyaretlerine Çayırova Mahallesi’nden başladı. Gelecek kuşaklara güzel bir Çayırova bırakmak için bu yola çıktıklarını vurgulayan Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Çayırova sevgisini anlattı. Çayırova’nın AK Parti iktidarı ile hizmetlere kavuştuğunu ve hizmetleri kat kat artırarak çalışmalara devam edeceklerini belirten Demirci, bu güne kadar gerçekleştirdiği çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’a teşekkür etti. Bayrak yarışını kendilerinin devraldıklarını belirten AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Çayırova ilçesine hizmetlerle sınıf atlatacaklarını söyledi.

Demirci, Köse’ye Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

Gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinin yanı sıra hasta ziyaretlerine de önem veren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Necmi Köse’yi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Bir süre Köse ailesi ile sohbet eden Demirci, daha sonra buradan ayrılarak Yenimahalle’de ziyaretlerini sürdürdü.

AK Hizmetler Devam Edecek

Çayırova Mahallesi’ndeki ev ziyareti ve hasta ziyaretinin ardından Yenimahalle’de iki ayrı evde vatandaşlarla buluşan Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, burada vatandaşlarla istişarelerde bulundu. Çayırova ilçesinin günden güne artan nüfusunu göz önünde bulundurarak projelerini hazırladığını kaydeden Demirci, Çayırova’da yeni bir heyecanı Çayırova’lılarla birlikte yaşayacaklarını söyledi. 30 Mart seçimlerinde Çayırova’dan en yüksek oyu alarak AK Parti istikrarını ve AK hizmetleri kesintisiz olarak ilçeye kazandırmaya devam edeceklerini vurgulayan Demirci, vatandaşlardan gelen soruları da yanıtladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci’ye, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, belediye meclis üyesi adayları ve program sorumluları eşlik etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki