ÇAYIROVA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLERE DEĞER KAZANDIRIYOR

ÇAYIROVA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLERE DEĞER KAZANDIRIYOR
05 Mart 2016, Cumartesi - 11:55


Çayırova Gençlerbirliği;    Gençliğin değerlerini bilen ve sahip çıkan bir nesil olması işin önemli projelere imza atıyor. Son olarak, Çayırovanın liselerinde başlattığı seminerler "Değerler Eğitimi Spor Ahlakı ve Ders Başarısını Artırmak." Konusu ile ilgi görüyor.
Kulübün 2.Başkanı Eğitimci Muzaffer ÇETİN’İN Açıklamasında “Konuşma zamanı değil, Koşma ve yorulma zamanı. Gençliğimiz şöyle kötü böyle kötü demiyoruz. Biz ne yapabiliriz onun derdindeyiz. Okul okul gezerekgezerekÇayırova’yı yaşanabilir bir belde olması için çalışıyoruz dedi
Seminerlerimizden 1.sini Şehit Davut Ali Karadağ M.ve Teknik Anadolu Lisesinde 2 seansta 250 öğrenci ile Yapıldı.                                                                                                                                        2.si Şehit İlhan Küçük solak Anadolu Lisesinde 2 seansta 200 öğrenci ile seminerlerimizi tamamladık.Dedi.

Kulüp Başkanı FahtettinTAŞKAYA’da Amacımız Kayıp olmakta olan değerlerimizi konularında gençlerimizi bilinçlendirmek bu sayede ahlaklı, kaliteli, başarılı, ülkesinin menfaatlerini düşünen, milli ve evrensel değerlerimizi bilen sahip çıkan insanların sayısını artırmaktır.
Kulübümüz ve yöneticilerimiz sosyal sorumluluk bilincinde Çayırova insanına fayda sağlamak için yılmadan usanmadan maddi bir çıkar gözetmeden hizmetlerine devam edecektir. Bu konuda özellikle bu çalışmanın başını çeken Değerli öğretmenim Muzaffer ÇETİN’e teşekkür ederim dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki