Çayırova Cumhurbaşkanını Karşılamaya Hazır

Çayırova Cumhurbaşkanını Karşılamaya Hazır
11 Mayıs 2016, Çarşamba - 15:11

13 Mayıs Cuma günü İzmit Perşembe Pazarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 151 dev yatırımın açılışının yapılacağı program öncesi Çayırova’da sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşlar ile bir araya gelen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, tüm katılımcıları 7. Açılış Bayramına davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaeli’de Olacak

Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve Belediye Başkanı Şevki Demirci başkanlığında gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç olmak çeşitli parti temsilciler, kaymakamlık ve belediye daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, dernek yöneticileri ve muhtarlar katıldı. Düzenlenen programda Cuma günü yapılacak “7. Açılış Bayramı” hakkında bilgilendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Şevki Demirci, Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılayacak bir çalışma sergileyeceklerini ifade etti. Gerçekleştirilecek organizasyon çerçevesinde Kocaeli Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’nce ilçe belediyelerine de görev ve sorumlulukların verildiğini kaydeden Demirci, Çayırova’daki hazırlıkların neredeyse tamamlandığını, açılış bayramına gidilmek üzere 13 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da muhtarlıklar ve belediye hizmet binası önlerinde otobüslerin hazır tutulacağını belirtti.

Demirci, “151 Eser Açılacak”

151 eser ve hizmetin Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile açılacağı program için düzenlenen organizasyon toplantısında açıklamalarını sürdüren Demirci, “Cumhurbaşkanımızı Cuma günü Kocaeli’mizde ağırlayacağız. Kocaeli Valiliğimiz ve Büyükşehir Belediyemizce Kocaeli’mize kazandırılan yatırım ve eserlerin açılışı gerçekleşecek. İzmit Perşembe Pazarı Alanında saat 17.30’da gerçekleşecek “7. Açılış Bayramı” programında bizde yerimizi alacağız. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz toplantıda siz değerli konuklarımızı da açılış bayramına davet ediyoruz. 151 dev yatırımın açılışında hep birlikte olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Ayrıca sözlerine belediye yatırımları hakkında açıklama yaparak devam eden başkan Demirci, “Hükümetimiz, Büyükşehir’imiz ve Valiliğimizin yaptığı çalışmaların yanı sıra bizde yerel yönetimler olarak ilçemizin daha iyi şartlara kavuşması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizde devam eden, tamamlanan projeler var. Her geçen gün büyüyen bir ilçeyiz. Artan nüfusumuza hitap edecek çalışmalar yapıyoruz. Altyapımızı güçlendiriyor, üstyapımızı temiz bir şekilde oluşturuyoruz. Çevresel yatırımlarla ilçemizi yeşille buluşturarak, yeni dinlenme alanları oluşturduk, birçok yeni parkı hizmete sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Ayrıca yeni okullar, semt konakları, sosyal tesis, yarı olimpik yüzme havuzu, garaj ve lojistik merkezi, kültürel tesisler ve ulaşım yatırımları ile Çayırova’mıza sınıf atlatıyoruz. Cuma günü 151 dev yatırım için açılış programı yapılacak. Bizde ilçemizdeki yatırımları siz değerli hemşerilerimizle birlikte açacağız. Bugün buraya gelerek bizi yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki