Çayırova CHP’ye Teşekkür ziyareti

14 Haziran 2015, Pazar - 20:51

CHP Kocaeli milletvekilleri  Tahsin Tarhan ve Fatma Hürriyet Kaplan, CHP Çayırova İlçe Örgütüne teşekkür ziyaretinde bulundular.

 CHP Çayırova ilçe binasındaki bu gerçekleşen ziyarette  ayrıca CHP Kocaeli il yöneticisi Ahmet Bayat, Musa Yılmaz ve Faik Baştaş, CHP Kocaeli il gençlik kolları başkanı Gökhan Orhan,CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve yöneticileri, CHP Çayırova belediyesi meclis üyeleri, partililer hazır bulundu.

KAYA, ‘CHP’Yİ İKTİDAR BİRLİKTE YAPACAĞIZ’

Ziyarette ilk olarak CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya bir konuşma yaparak, “CHP’yi iktidar yapalım dedik, sizden destek istedik. Bunun ne kadar gerçekleşip gerçekleşmediğini kendisine göre değerlendirme yapabilir. Sayın Fatma Hanım ve Tahsin Bey vekil oldu kendilerini kutluyor ve başarılar diliyorum. CHP’ye, ülkemize ve iyi kanunlara imza atmalarını diliyorum. Sizlerin taleplerini iletmek adına her zaman burada olacağım. Sadece bir teşekkür konuşması değil örgüte gelerek hal hatır sormalarını, örgüte gelmelerini bekliyorum.”

TARHAN, ‘ EN KÖTÜ KOALİSYON DİKTATÖRLÜKTEN İYİDİR’

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan yaptığı konuşmada şunları söyledi, “Emeğinize sağlık. 2,5 aydır sokaklardayız. Çocuklarımızın, ülkemizin geleceği için mücadelemizi sürdürdük. Emeğimizin karşılığını almadık. Ancak 13 yıldır bu ülkeyi yöneten AKP’den kurtulduk. Demokrasiyi içimize sindirmemiz gerekiyor. Demokrasinin gereğini bu barajı kaldırmak gerekiyor. En kötü koalisyon diktatörlükten iyidir. Koalisyon olacak diye üzülmeyin. Bu meclisten dört hükümet çıkar. Kimin vekil olması değil. Önemli olan Anadolu’nun Kemal’ini başbakana yapmaktır. Bu mecliste Kemal Kılıçdaroğlu başbakan olacak. Bu kentin sorunlarını ve sizin sorunlarını meclise taşıyacağım. 24 saat telefonum açık olacak.”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki