Çayırova CHP İl Başkanı Sarıbay’ı Ağırladı

28 Şubat 2016, Pazar - 00:02

CHP Çayırova İlçe Binasında Gerçekleşen Buluşmada CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a Ev Sahipliği Yaptı

Kaya, CHP Çayırova Başarıya Koşuyor

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, “Yapacak çok işimiz var. Ciddi bir çalışma içerisine girdik. Sandık kurulu üyelerine yönelik çalışma başlattık. Bunu sürdüreceğiz. inönü Mahallesi’nde 35 ev toplantısı yapacağız. Her sandıkta üç sandık üyemiz olacak. Bunu Çayırova’daki tüm mahallelere yapacağız ilçemizde halkımızın acı gününde mutlu gününde her zaman yanlarında olmaya önem gösteriyoruz dedi.

Sarıbay, Küskünlüğe Dargınlığa Son Vermeliyiz

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Kadın üyelerimiz az. Meclis üyelerimiz önemli. Meclis üyelerin büyük görev düşüyor. Kadın, gençlik ve meclis üyelerimiz daha faal olmalı. Adaylarımızı daha erken belirleyeceğiz. Seçimlerden en az 1 sene önce belediye başkan adaylarını belirleyeceğiz. Başkan adayı ile birlikte teknik ekibini de belirlemeliyiz. Bütün mahalli dernek, STK başkanları, muhtarları Ankara’da 5 Mart’ta bir organizasyonumuz olacak. saat 11.00 cumartesi günü Ankara’da olacağız. Mart ayında da il örgütü olarak bizim bir programımız olacak. Partimize emek veren ve bugüne kadar hizmet edenleri, kırılmış olanları davet edeceğiz. önce ailemiz içindeki küskünlük ve kırılganlığa son vermeliyiz.” dedi.

Çayırova CHP’den Ziyaret Turu

CHP Çayırova ilçe binasında gerçekleşen toplantıya CHP Çayırova ilçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri ve partililer hazır bulundular, sonrası CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya ilçe yönetimi öncülüğünde ev ziyaretleri, dernek ziyaretleri, taziye ziyaretleri ile CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ile birlikte gerçekleştirdiler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki