Çayırova Belediyesi stant açtı

16 Nisan 2015, Perşembe - 13:37

 

Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Çocukların Şehri Kongresi’nde stant açan Çayırova Belediyesi, ev sahipliğini yaptığı Uluslararası Çocuk Oyunları Şenliği ve Anadolu Oyunları Uygulama Merkezi’nin yanı sıra Bilgievlerini tanıttı

Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen 1. Uluslararası Çocukların Şehri Kongresi’ne katılan Çayırova Belediyesi, açtığı standla ziyaretçilere çocuklara yönelik yaptığı sosyal, kültürel ve eğitsel çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 

3 ÇOCUK ŞENLİĞİ TANITILDI

11-12 Nisan tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müzesi’nde yapılan kongrede, unutulmaya yüz tutmuş eski çocuk oyunlarını tekrar gün yüzüne çıkararak çocuklar ve gençler arasında yaygınlaşması için Çayırova Belediyesi tarafından hizmete sunulan Anadolu Oyunları Uygulama Merkezi tarafından uluslararası 3 çocuk şenliği gerçekleştirildiği ziyaretçilerle paylaşıldı. Çocukları ve gençleri alkol, uyuşturucu madde kullanımı, şiddet ve her türlü kötü alışkanlıklardan korumak için bu tür projelere büyük önem veren Çayırova Belediyesi hizmete sunduğu Bilgievleri, Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulüpleri ile de Çocukların Şehri Kongresinde büyük ilgi gördü. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki