“ÇARE İSLAM BİRLİĞİ”

“ÇARE İSLAM BİRLİĞİ”
15 Mart 2016, Salı - 10:25

Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküşünün ardından Siyonistlerin Ortadoğu’da cirit atmasıyla İslam coğrafyasının her gün kan kaybettiğini ifade eden Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, çarenin Avrupa’dan medet ummak yerine İslam Birliği için çalışmak olduğunu söyledi.

 

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz haftalık yönetim kurulu toplantısında gündemi değerlendirdi. Komşularımızla sıfır sorun ile yola çıkılan Dış Politika da adeta sınıfta kalırcasına komşusuz kaldıklarını ifade eden Korkmaz, Suriye’de mevcut yönetimin yanı sıra dünyanın vampirlerinin adeta yeni silahlarını deneme tahtasına çevirmek suretiyle soykırım yaptıklarını söyledi.

 

“MÜSLÜMAN KARDEŞİMİZ İÇİN AVRUPA’DAN MEDET UMMAK BİZE YAKIŞMIYOR”

Türkiye’nin bu süreçte Suriyeli kardeşlerimize kol kanat germesinin sevindirici olduğunu fakat bunun da yetmeyeceğini ifade eden Başkan Korkmaz, “Biz kardeşlerimize kendi yurtlarında kalacakları çözüm üretmeliyiz. Bunun yolu da İslam Birliğinden geçmektedir. Ancak mevcut iktidarın düşüncesi AB bize para versin Suriyeliler burada kalsın, muhalefetin düşüncesi biz AB’ye para verelim Suriyeliler oraya gitsin, bizim düşüncemiz ise İslam Birliğini kuralım Ortadoğu da herkes kendi ülkesinde huzur içerisinde yaşasın. İslam ülkelerinde ki dertleri sorunları kendisine dert edinen sadece Saadet Partisi’dir. Ümmetin derdini kendimize dert ediniyoruz. Bu anlamda çalışmalar üretiyoruz. AB kapılarında Avrupa’dan medet ummak bizim tarihimize kesinlikle yakışmamaktadır.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki