ÇALIŞMALARINI CANLI YAYINLAYACAK

Ensar Öğüt, İnternet televizyonculuğu ile bir ilke imza atıyor
15 Ekim 2014, Çarşamba - 12:08

 

CHP Ardahan Milletvekili ve YDK üyesi Ensar Öğüt, bölgesindeki çalışmalarını, köy ziyaretlerini, vatandaşların isteklerini basın ile kamuoyu ile paylaşmaya devam ederken, diğer taraftan yeni bir adım atarak internet televizyonu Ensar Öğüt TV (http://ensarogut.tv/) ile canlı yayınlarla duyuracak. Öğüt’ün  sadece kendi çalışmalarını yansıtacak.

 

İnternet teknolojisini iletişim aracı olarak en iyi kullanan milletvekillerinden biri olan Ensar Öğüt, bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Öğüt, kurduğu sistemle yayınları canlı olarak bizzat kendisi yansıtacak. Öğüt sadece vekil olarak sadece kendi çalışmalarını yansıtacak ve başka haber yada konulara girmeyecek.

 

MECLİS KONUŞMALARI TAKİP EDİLEBİLECEK

Ayrıca, Öğüt’ün tüm meclis konuşmaları da bu sitede burada yayınlanacak. Yine, vatandaşlar bizzat kendileri isteklerini  Ensar Öğüt kanalıyla canlı yayınlarla kamuoyuna duyurabilecek.

 

TELEVİZYONDAKİ ÖĞÜT HABERLERİ TAKİP EDİLECEK

 

Öte yandan Ensar Öğüt TV’de bugüne kadar Öğüt’ün mecliste yaptığı konuşmalar, televizyonlarda yayınlanan haberleri, vatandaşlarla birlikte gerçekleştirdiği eylemlerde yer alıyor ve bundan sonraki haberlerde ayrıca buradan takip edilebilecek.

 

BEN BASININ HAKKINI ÖDEYEMEM

 

Bu konuda bilgilendirmede bulunan Ensar Öğüt, “Bugüne kadar basın emekçilerinin üzerimde çok emeği var. Onlar sayesinde halkımın sorunlarını ülke gündemine taşıdım. Elim, kolum oldular. Onlara borcum ödenemez. Bu çalışma basındaki sıkıntıdan doğmadı. Köyleri, evleri karış karış gezmeye devam edeceğim. İşte oralarda bizzat vatandaşı konuşturup isteklerini canlı canlı aktaracağım. Çünkü her eve  ve köye basın ile gitmek mümkün olmuyor. Basının olmadığı yerlerde bu imkanı kullanacağım. Yine basının haberlerini tekraren aktaracağım. Yine meclisteki konuşmalarımı ayrıntılı aktarma imkanı bulacağım. Görüşlerimizi ulaştıramadığımız vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışacağım”dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki