Çakır ; Çalışmalar kasım sonuna kadar devam edecek

Çakır ; Çalışmalar kasım sonuna kadar devam edecek
08 Kasım 2016, Salı - 14:09

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Bütçe mesailerine devam ediyor. Plan ve Bütçe Komisyonu 2023 hedefleri doğrultusunda yoğun mesai ile çalılıyorr. 

BÜTÇE MESAİLERİ DEVAM EDİYOR,

 TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Çakır, bütçe mesailerine devam ediyor. Haftasonunu bütçe hazırlıkları ile geçiren Kocaeli Milletvekili Çakır; “ Pazartesi itibariyle bütçe görüşmelerine kaldığı yerden devam ediyoruz. Bu zamana kadar TBMM, Cumhurbaşkanlığı, Sayıştay ve Başbakanlık bünyesinde olan Diyanet İşleri Başkanlığı ve RTÜK bütçelerini görüşerek komisyonda onaylayıp kabul ettik. Bu hafta itibariyle de Enerji ve Tabi Kaynaklar, Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Ekonomi, Ulaştırma Denizcilik Haberleşme, Gençlik ve Spor, Aile ve Sosyal Politikalar ile Çevre Şehircilik Bakanlıklarımızın bütçe görüşmelerini gerçekleştireceğiz. Bilindiği gibi AK Hükümetler olarak her zaman en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Geçirdiğimiz brinci yasama yılında AK kadrolar olarak 2023 Hedeflerimiz doğrultusuna çalışmaya devam ettik. Bundan sonra da devam edeceğimizi de belirtmek isterim.  Bu azim ve istikrarımız sayesinde güçlü bir Ülke, sarsılmaz bir ekonomi, sürekli yükselen değer olmaya devam edeceğiz” dedi.

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, “Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi olmamız hasabiyle çalışmalarımızın büyük bir kısmını Ankara’da geçirmek durumundayız. Planlanan takvim gereği Kasım ayı sonuna kadar bütçe görüşmelerini gerçekleştirmek için Komisyon çalışmalara katılacağız. Komisyon toplantıları neredeyse haftanın tüm günlerini Mecliste geçirmemize neden oluyor. Bu durum ister istemez seçim bölgemize ve seçmenlerimize arzu ettiğimiz kadar vakit ayıramamamıza neden olabiliyor." diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki