Büyükşehir Özlem annenin umudu

Büyükşehir Özlem annenin umudu
06 Haziran 2016, Pazartesi - 15:25

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü bünyesinde açılan Ücretsiz Spor Özel Yetenek Kursları, üç çocuk annesi Özlem Gültepe’nin adeta umudu oldu. Bu kurslara katılan Özlem Hanım, tüm gücüyle bu yıl gerçekleştirilecek olan Spor Özel Yetenek Sınavlarına hazırlanıyor. Azmi ve çalışkanlığı ile dikkat çeken Özlem Gültepe, “Bana bu fırsatı tanıyan ve üniversite umudumu yeniden dirilten Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederim” dedi.

EN BÜYÜK DESTEK ÇOCUKLARINDAN

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin geçen yıl başlattığı ve spor özel yetenek sınavlarıyla, vatandaşlara lise ve üniversite kapılarını açan Ücretsiz Spor Özel Yetenek Kursları herkesin umudu olmaya devam ediyor. Ücretsiz kurslardan halen 120 kişi yararlanıyor. Bu öğrenciler arasında en dikkat çeken isim ise Özlem Gültepe oldu. Üç çocuk annesi olan Özlem Hanım, yıllar önce bir kenara bıraktığı üniversite hayali için yeniden kolları sıvadı. Ücretsiz Spor Özel Yetenek kurslarına başvurusunu yaptıran Özlem hanımın en büyük destekçisi ise çocukları oldu.

BÜYÜKŞEHİR İLE ÜNİVERSİTE HAYALİM GERÇEKLEŞECEK

Özlem Gültepe, Büyükşehir Belediyesi’nin Ücretsiz Spor Özel Yetenek Kurslarını açtığını duyduğunda çok sevindiğini söyledi. Kurslara başvurusu yaptıran Özlem Hanım, ön elemenin ardından derslere katılmaya başladı. Özlem hanım 50. Yıl Spor Salonu’nda devam eden derslere çocuklarıyla birlikte geliyor. Tribünden dersi izleyen çocuklar ise alkışlarıyla annelerine destek veriyor. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki