Büyükakın’ı heyecanlandıran ziyaret

22 Aralık 2015, Salı - 11:16

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın, ilkokul öğretmeni Hatice Tunay ile bir araya geldi. Bu ziyaretin kendisini çok heyecanlandırdığını ve mutlu ettiğini söyleyen Genel Sekreter Büyükakın, öğretmeninin elini öptü ve hayır duasını aldı.

 

İLKOKUL ÖĞRETMENİ

Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu’nda öğretmenliğini yapan Hatice Tunay’ın ziyaretinde eşi Yaşar Tunay ile Genel Sekreter Büyükakın’ın annesi Semra Büyükakın da hazır bulundu. Öğretmeniyle hasret gideren Genel Sekreter Büyükakın, buluşmadan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette anılar canlandı.

 

BAŞARILI BİR ÖĞRENCİYDİ

Genel Sekreter Büyükakın’ı ziyaret eden Hatice öğretmen, öğrencisinin elde ettiği başarılardan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Büyükakın’ın öğrencilik yıllarında da çok başarılı olduğunu dile getiren Hatice Tunay, ‘’Bundan sonra da görevlerini başarıyla yerine getireceğine inancım sonsuz’’ dedi. İlkokul öğretmenini, öğretmeninin eşini ve annesini misafir eden Genel Sekreter Büyükakın, ‘’Öğretmenimiz Hatice Hanım’dan çok şey öğrendik. Kendisinin ve tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum’’ ifadesini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki