BU TEŞKİLAT HAİNLİK EDENLERİ ASLA UNUTMAZ.

Saadet partisi Çayırova mahalle başkanlığının düzenlemiş olduğu kahvaltı programında konuşan ilçe başkanı İlhami Bayrak gündemdeki konuları değerlendirdi.
15 Aralık 2013, Pazar - 23:44

Sözlerine Bengladeşte idam edilen Abdulkadir Molla’nın şahadetine değinerek başlayan Bayrak, onuru kırılan ümmete ve bizlere de baş sağlığı diliyorum, Son şehidimiz nezdinde doğu Türkistan dan Çeçenya’ya İslam coğrafyasında kanı dökülen ırkdaşlarımıza ve dindaşlarımıza bu zulmün milli görüş iktidarıyla son bulmasını cenabı Allahtan niyaz ediyorum. Acımız ne kadar büyük olsa da vazifelerimizi yapmak zorundayız. Belkide bizler vazifelerimizi laikiyle yapmış olsaydık yeryüzünde ırkdaşlarımızın ve dindaşlarımızın kanı akmıyor olacaktı diyen Bayrak sözlerine şöyle devam etti.

Dünyada oluk oluk Müslüman kanı akarken bizlere yerelde verilen görevi laikiyle yerine getirmenin çabası içindeyiz.2009 yılında Çayırova halkı Saadet partisine muhalefet görevi verdi. Git yapılan harcamaları denetle, bizlerde 4,5 yılı aşkın zaman diliminde halkımızın bizlere verdiği görevi Allah’ta şahit ki laikiyle yapmaya çalıştık.

Çayırovanın her tarafını bilbortlarla süsleseniz, reklamla donatsanız, göztermelkik faaliyetler dışında bir hizmet yok. Tek kişinin yediği 900 TL lik yemek faturaları,2.5 TL lik bir mala 25 türk lirası fatura kestirdiler. Kenyalılar Çayırova’yı tanısınlar diye milyonuk maratonlar, İşte biz bunları gündeme getirdik diye Saadet partisinin ilçe başkanının evi kurşunlandı, arabasına mermi kovanı koyuldu. Şimdi soruyorum eseriniz nedir? Beş yılın sonunda iflas etmiş bir belediye 70 trilyona yakın borç, işçiler bile Saadet partisinin muhalefeti sonucu maaşını alabiliyor. Çinliler 360 yataklı hastaneyi bir ayda hizmete açtılar ama maalesef bu yönetim 4.5 senede bir belediye binasının tadilatını bitiremedi. Milletin parasıyla saltanat sürenler bir kez daha soruyorum nerdesiniz.200-300 metre kiralık arsalara oyun gurubu kuran belediye, Çayırovanın 10 dönüm arazisini ne karşılığında fabrikatörlere nasıl peşkeş çektiniz çıkın bunu açıklayın.

Milli görüş teşkilatları ülkemizin olduğu gibi  ilçemizin de sübobudur diyen Bayrak,bir kere daha buradan uyarıyoruz,05. 01. 2014 yılında Çayırova’da çok şey değişecek,bu halk artık sizlerin yaptıklarını yutmaz.10 yıldır aynı zihniyetle yönetiliyoruz,Çayırovanın kamu kaynaklarını sahipsiz zannedenler kollarını çemirlemişler,Yollara düşüp önlerini iliklemiş insanlarımızı kandırmaya çalışıyorlar.Eskiye rağbet olsa bit pazarına Nur yağar,Bu kadrolar var olduğu sürece bir kısım hesap yapanların hesapları bozulmuştur,bozulmaya devam edecektir.Çayırovanın kalan imkanları üzerinden saltanatlarını güçlendirmek ve şahsi hırslarını tatmin etmek için bir kısım siyasi partilere dağılmışlar bir hengamedir gidiyor.Bir çoğunun şu seçimler haricinde Çayırova’yla hiçbir bağı yoktur,bunlar makam araçlarına biner basar giderler halkla işleri hiç olmamıştır.

BU MİLLET VEFASIZLIĞI ASLA AFFETMEZ.

Bu toplumun içerisinden çıkıp bu millete tepeden bakanları halk cezalandırmıştır. Bir teşkilatın içerisinden çıkıp bu teşkilatlara hainlik edenleri de bu millet asla unutmaz. Halkımız oynanan bu oyunların farkında diyen Bayrak kendi içlerinden çıkıp başka yerlerde siyaset yapan bazı aday adaylarına da gönderme yaparak şöyle devam etti. Milli görüş gömleği Sultan Fatih’in giydiği gömlektir, bu milletin tek reçetesi Milli Görüştür bunu bu millet fark etti, bunu fark eden bazı kalpazanlarda biz milli görüşçüyüz rolüne bürünmek istiyorlar. Milli Görüşün tek partisi Saadet partisidir, kim yarın çıkarda bende milli görüşçüyüm derse Palyaçoluk yapıyordur.

KARDEŞLİK HUKUKU ÖN PALNDADIR.

Diğer partilerde kargaşa ortamında aday adaylık süreci işlerken, kendi partilerinde kardeşlik hukukuna dayalı bir aday adaylık süreci işlediğini kaydeden Bayrak,05.01.2014 tarihinde adaylarını açıklayacaklarını söyledi. Biz biliyoruz ki nefsi öldürmenin en kolay yolu Kardeş’i için yaşamaktır diyen Bayrak,30 mart 2014 günü iktidara geldiklerinde bu anlayışı Çayırova Belediyesine hakim kılacaklarını söyledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki