Bu kez ters yönde sıkışıklık yaşanacak

26 Nisan 2015, Pazar - 18:44

D-100 Karayolu üzerinde yapılan ve Goodyear Köprülü Kavşağı olarak bilinen Ertuğrul Gazi Kavşağında, devam eden inşaat çalışmaları nedeniyle trafikte yeniden düzenleme yapıldı. Yeni düzenleme ile trafik artık Ankara istikametinde değil, İstanbul istikametinde sıkışacak

 Kocaeli İzmit, Başiskele ve Kartepe İlçelerinin birleştiği noktada yapılan Ertuğrul Gazi Kavşağında, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin ulaşımı büyük ölçüde rahatlatacak ve tamamı 64 milyon liraya mal olacak projesi ile ilgili protokol geçtiğimiz yıl Ekim ayında Büyükşehir Belediyesi ve Kavanlar İnşaat arasında imzalandı. Aralık sonunda başlanan çalışmalarda büyük bir hızla devam ediyor.

ANKARA İSTİKAMETİ SIKIŞIKTI
Goodyear Köprülü kavşağı olarak bilinen Ertuğrul Gazi Kavşağında, Aralık ayından bu yana devam eden yapım çalışmaları nedeniyle, trafikte büyük sıkışıklıklar yaşandı. Bu güne kadar Ankara istikameti Yahya Kaptan Işıklarından itibaren Pakmaya mevkiinde kadar tek şerit İstanbul istikameti ise çift şerit olarak verildi. Özellikle sabah ile akşam saatlerinde Ankara istikametinde yolda uzun kuyruklar oluştu. İstanbul istikameti ise Pakmaya mevkiinden itibaren çift şerit verildiğinden trafik akıcı ancak biraz yavaş ilerledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki